Вибираємо протиугінні засоби

Всі виробники протиугінних засобів розхвалюють свої дітища, стверджуючи про те, що більш гарного захисту для автомобіля Ви не знайдете. Прислухаючись ж до думок і висновків багатьох автовласників, можна почути досить суперечливі точки зору, і такі як «Ці всі дрібнички тільки для відлякування хуліганів, а справжніх професіоналів жодні засоби зупинити не зможе», і такі як «Мою машину викрасти просто неможливо!» .

 

Перші базують свою думку на своєму або чужому життєвому досвіді, адже насправді практично всі викрадені коли-небудь автомобілі, чим-небудь, а часом і досить дорогими і серйозними протиугінними засобами обладнані були.

Другі, керуються ж в основному тієї рекламною інформацією, яку вони отримують від виробників і продавців, придбаних ними протиугінних систем, та ще й сумою грошей, яку вони витрачають на неї.

Ні перша, ні друга точка зору не є істинно вірної, так як протиугінні засоби дійсно зменшують ризик злому і викрадення автомобіля, але, природно, не можуть дати стовідсоткову гарантію захисту. Тим більше, що більшість виробників часто перебільшують інформацію, яку вони видають в рекламних цілях, переписуючи і завищуючи реальні властивості і здібності своїх продуктів.

При виборі протиугінних засобів не можна орієнтуватися лише на їх вартість, оскільки ціна тієї чи іншої охоронної системи формується з таких показників:

-разрекламированность охоронної системи:
-надійність в роботі (функціонуванні).
-надійність самої охорони (захисту).

Якщо за останні дві характеристики можна і навіть потрібно платити, то за першу не тільки не хочеться переплачувати, але іноді навіть небезпечно це робити. Зайва реклама, призводить до того, що половина жителів Вашого міста використовує одну і ту ж, однакову охоронну систему, а це в свою чергу призводить до того, що викрадачі швидше знайдуть ключі до неї.

Наклейки з поширеною скрізь і у всіх сигналізацією вже не тільки не спугнёт злочинців, а й навпаки, поманить їх, так як шлях її подолання вони вже знають. У той же час, нова і незнайома система зможе їх і зупинити, адже мало хто захоче зв’язуватися з новою і невідомою охоронною системою.

На превеликий жаль, ті, хто слухає рекламних слоганів і позитивним реакціям звичайних громадян, ми часто робимо вибір на користь всім відомої і широко розрекламованої протиугінною системи, і зовсім забуваємо про те, що треба хоча б трохи дізнатися від чого саме і як ця система буде охороняти наш автомобіль .

Крім того, такі «фішки» престижних і модних сигналізацій як безпеку для водія, відсутність різного роду перешкод для приладів автомобіля, вміння працювати в складних умовах, навіть екологічна безпека, а також багато іншого, насправді не є визначальними в головному завданню охоронної сигналізації – захист від викрадення.

А тому, якщо Вам потрібна реальна і надійний захист автомобіля, то Вам не треба покладатися на різну рекламу або поради друзів, а все ж слід самому докладно вивчити пропоновані системи, їх характеристики і властивості.

Як правильно вибрати сигналізацію

 

Вибираємо протиугінні засоби

Коли будете робити вибір, Ви повинні пам’ятати про головне:

1.Системи охорони автомобілів складаються з наступного: протиугінні засоби та прилади оповіщення водія про викрадення.
2.Протиугінні засоби повинні перешкодити викраденню автомобіля, а засоби оповіщення, повинні повідомити власнику, а також навколишнім, про таке замаху.
3.Не існує жодного протиугінного засобу, яке змогло б з імовірністю в сто відсотків поміщати угону Вашого автомобіля. Просто чим більше солідніше, дорожче і складніше такі кошти, тим, швидше за все, більше часу і спеціальних знань і умінь знадобиться викрадачам для того, щоб їх подолати.
4.Сигналізації, тобто засоби оповіщення цілком можливо налаштувати так, щоб відключити їх було практично неможливо. У будь-якому випадку, застережливий сигнал подати вони встигнуть.

Leave a Comment