Підігрів крісел – корисна опція для автомобілістів

Багато сучасні транспортні засоби мають в своїй базовій комплектації купу корисних опцій, що дозволяють зробити поїздку на транспортному засобі більш комфортною. Підігрів сидіння є однією з них. Особливо, до речі доведеться нагріта сидушка в зимовий період, при температурі повітря нижче -20 ° С. Для будь-якого чоловіка довге сидіння з холодному автокріслі може обернутися захворюванням простати. Саме тому при частій їзді на машині взимку просто необхідно подумати про підігріві сидінь. Дану проблему можна вирішити кількома способами.

Спеціальні накидки

 

У наш час на авторинку можна купити знімні чохли з вбудованими в них нагрівальними елементами. До переваг даного способу підігріву можна віднести:

– не високу вартість;

– простоту підключення.

Щоб монтувати чохли, не потрібно їхати на СТО, з такою роботою під силу впорається навіть «дилетанту». Однак, у такого виду обігріву автокрісла є і серйозні мінуси.

1. Основний – якість. Така накидка запросто може спалахнути.

2. Деякі види чохлів нагріваються нерівномірно.

3. Нагрівальні елементи працюють від електроживлення автомашини через прикурювач. До цього ж роз’єму підключається автовідеорегістратор, GPS-навігатор, мобільник та ін. Розгалужувач тут марний, оскільки нагрівач споживає багато струму і запобіжник може не витримати.

4. Використання чохлів криє ще одну небезпеку. Провід в автосалоні будуть заважати водієві керувати машиною.

Плюси вбудованого підігріву

Тих автомобілістів, які намагаються вирішити питання з обігрівом сідушек лякає складність монтажу. Але якщо дотримуватися рекомендацій досвідчених автомобілістів, то установка на автокрісла підігріву затія не зовсім вже така і безнадійна.

1. Основний плюс вбудованого підігріву сидінь – можливість підключення як передніх, так і задніх крісел.

2. Провід у вбудованого обігрівача заховані під обшивкою.

3. Нагрівальні ж елементи підключаються до електропроводки машини, тим самим залишаючи гніздо прикурювача вільним.

4. Вмонтований в крісло обігрівач анітрохи не міняє форму сидіння і не псує в салоні інтер’єр.

Вибір обігріву

Вибір нагрівальних елементів для автокрісел великий. Без особливих зусиль можна знайти оптимальний варіант. Найчастіше власники автомобілів купують вітчизняну, німецьку та китайську продукцію. Вони, звичайно ж, відрізняються і за якістю і за ціною.

1. Висока вартість німецьких підігрівачів крісел компенсується великою надійністю. Такі підігріви не тільки практичні, але і універсальні. Їх можна монтувати на передніх і на задніх кріслах. Елемент для підігріву на них захищений від перегріву, і працює він в двох режимах.

2. Конкуренцію «німцям» складають наші вітчизняні комплекти. За ступенем надійності і за якістю вони їм ні в чому німецьким не поступаються. Такі нагрівачі захищені від перегріву. Деякі моделі мають функцію автоматичного вимкнення при перегріві.

3. Найпривабливіша вартість у китайській продукції. Як правило, цей плюс єдиний, оскільки ні якістю, ні тим більше, надійністю, нагрівачі з Піднебесної навряд чи здатні похвалитися. Основні проблеми недорогих моделей в тому, що їх виготовляють з дешевих матеріалів. Основні неполадки в китайських комплектах це:

– поломки кнопок;

– вихід з ладу електропроводки;

– нерівномірне нагрівання крісел;

– часте замикання проводки.

 

Послідовність монтажу

Перш ніж приступити до монтажу теплоносія, слід приділити увагу розміру системи підігріву та способу кріплення, так часом кнопки включення не сідають нормально в приладову панель. Часом автомобілісту доводиться купувати додаткові тумблери або підшукувати якесь інше місце для їх установки.

Незважаючи на захист від перегріву, не буде зайвим підстрахуватися і встановити запобіжник і тоді якщо раптом станеться коротке замикання електромережі машини не постраждає.

Перш ніж встановити нагрівач, спочатку потрібно зняти обшивку крісла. Цей етап найважчий, бо матеріал треба зняти акуратно.

При підключенні підігріву, як правило, проблем не виникає, якщо всі будуть зроблено по інструкції.

Як правило, в одному комплекті нагрівачів в передніх кріслах використовуються два елементи. Якщо виникне необхідність в підігріві задніх сидушек, то доведеться купити додатковий комплект.

Після того, як роботи будуть виконані, залишиться лише випробувати обігрівач крісла. Тепер вже точно суворі морози будуть ні по чому автомобілісту. У теплому кріслі йому буде комфортно вже через п’ять хвилин після того як він заведе автомобіль. Усе про авто https://auto-empire.com.ua/

Leave a Comment