Переваги та недоліки малолітражних автомобілів

Малолітражні автомобілі сьогодні, як у чоловіків-водіїв, так і у автоледи користуються великою популярністю. На це, треба сказати, є купа об’єктивних причин. Щорічно, починаючи з першої випущеної такої компактної машинки, їх габарити лише зменшувалися, а внутрішній простір невблаганно збільшувалася. Головне ж не розмір автомобіля, і то, наскільки комфортно водій і пасажири відчувають себе в ньому. Дизайнери сьогодні роблять все для того, щоб машина вийшла більш компактною і щоб знаходяться в ній люди відчували себе затишно, а багажник був містким.

Які ж основні переваги малолітражних автомобілів?

1. Перш за все компактність, тобто максимальна можливість розміщення при невеликому розмірі. У деяких малолітражці сидіти комфортніше, ніж великій машині.

2. Економічність. Через систематичне підвищення цін на пальне багато автомобілістів вважають за краще на роботу їздити на громадському транспорті. Малолітражка ж істотно заощаджує гроші водія, як на паливі, матеріалах, так і на запчастинах. Подивіться, яка вартість покришок, а скільки моторного масла потрібно в агрегат. Економія на обличчя.

3. Маневреність. Де вам найчастіше доводиться їздити на авто: по місту або по заміській трасі. Якщо ви живете в великому місті, що зручніше і краще маневреної малолітражки. Якщо більшу частину дня доводиться їздити по місту, то такий компактний автомобіль, крім того, що заощадить пальне, доставить до потрібного місця набагато швидше будь-якого позашляховика. Що ж стосується парковки, то в цьому плані у малолітражки особливих проблем не існує.

4. Ціна. Такі машинки стоять завжди дешевше великий. Ну це зрозуміло, бо кількість «заліза» і інших матеріалів при їх виробництві витрачається набагато менше. Так що, економія якраз і починається з моменту придбання малолітражного транспортного засобу.

5. Потужність. Це так само незаперечну перевагу компактної автомашини. Сучасні міські кари за потужністю двигуна практично ні в чому не поступаються своїми габаритними побратимам. Легкість, економність в купе з потужним двигуном, дозволяє розганяти малолітражку, як спортивний автомобіль. У числі відстаючих на світлофорі така компактна машинка вже точно не буде, бо малолітражному авто потрібно менше часу, щоб розігнатися до «сотки», ніж багатьом автомашинам будь-якого іншого класу.

6. Великий вибір. Кожен виробник автомобілів «тримає» в своїй лінійці компактні авто: Пежо, Тойота, Форд, Кіа, Хендай, Мазда, Ніссан, Сузукі, Сітроен, Рено, Міцубісі та ін. Любитель маленьких компактних машинах може вибрати автомашину будь-якого автовиробника виходячи, звичайно, з своїх фінансових можливостей і переваг.

Недоліки

Цього «добра» у малолітражок теж вистачає. Оскільки обсяг мотора у цих «маляток» не дуже великий, то виїхати на них кудись за місто, на пікнік, на риболовлю, полювання або просто в гості до бабусі в село, особливо якщо пройшов сильний дощ або снігопад, буде вельми проблематично. До того ж малолітражні автомобілі вважаються машинами підвищеної небезпеки, оскільки вони не великого розміру.

Висновок: звичайно, машинки такого класу дуже і дуже зручні, економічні й коштують вони не дорого. Так що, якщо ви живете в мегаполісі, то сміливо купуйте таке авто і будьте впевнені, малолітражка вас не розчарує! Усе про авто https://auto-empire.com.ua/

Leave a Comment