Оновлена версія Jaguar XE 2017 пройшла фінальні тести

Експертами протестована оновлена ​​версія Jaguar XE поточного року.

Модель незабаром надійде на реалізацію.

Головними перевагами оновленої версії стане дволітровий чотирициліндровий силовий агрегат, повний, а також задній привід безпосередньо на вибір покупців.

Jaguar XE 2017

Експертами відзначається, що виробник в цей раз поліпшив комплектацію, а також продуктивність оновленої версії Jaguar XE поточного року. Потужність сучасного фастбека досягає 340 кінських сил. Транспортний засіб може цілком скласти конкуренцію третьої генерації седана BMW.

Jaguar XE 2017

У свою чергу спортивні деталі оздоблення варіації додають зовнішньому вигляду авто більш обтічні форми, автоматичне екстрене гальмування, моніторинг сліпих зон, силові десятисторонній спортивні сидіння, 11-динамічну аудіосистему типу Meridian на 380 ват, адаптивні автоматичні HID-фари.

Оновлена ​​версія Jaguar XE поточного року має надійти на реалізацію вже незабаром. За словами експертів автомобіль цілком підійде любителям швидкої їзди, а також людям які віддають перевагу безпеку, а також зручність. Модель в цілому показала високі результати в ході тестів. Транспортний засіб досить швидко виконує маневри під час поворотів.
Виробник цього разу збільшив обсяг багажника. Це, звичайно ж, є плюсом. Ціна на нову версію седана становить від 42 000 до 55 000 доларів. Це залежить від комплектації, а також додаткових пакетів поліпшень. Усе про авто

Leave a Comment