Новий хетчбек Mercedes-AMG A45 помічений на тестах

Новий хетчбек Mercedes-AMG A45 помітили мисливці за сенсаціями під час проходження тест-драйву. Варто відзначити, що німецькі виробники готують до виходу на ринок другу генерацію автомобіля Mercedes-AMG A45.

За словами експертів, під капотом хетчбека Mercedes-AMG A45 встановлений силовий агрегат об’ємом 2,0 літра, що генерує 400 кінських сил. Відзначається, що в силовій установці застосовувалися технології M133 і M260, а також оновлена ​​головка блоку циліндрів і картера. Передбачається, що хетчбек буде оснащений системою повного приводу.

Зміни очікуються і в сфері аеродинамічних параметрів. Так, до перших 100 км / год новий автомобіль Mercedes-AMG A45 набирає розгін за 4,1 секунди.

Виробники мають намір вивести Mercedes-AMG A45 в найшвидкісніші хетчбеки серійного виробництва. За це звання новому автомобілю доведеться поборотися з моделлю Audi RS3, яка на ринку має міцні позиції.
Про презентацію нового хетчбека Mercedes-AMG A45 поки нічого не повідомляється, а також виробники тримають в секреті терміни випуску автомобіля. Усе про авто https://auto-empire.com.ua/

Leave a Comment