Honda NM4

Honda розробила фантастичний мотоцикл

Японський виробник розробив спеціальну версію мотоцикла для зйомок у фільмі «Привид в обладунках»

 

Зовсім скоро пройде прем’єра фільму «Привид в обладунках» (Ghost in the Shell), знятого за мотивами однойменного манзі (японських коміксів) 1992 року режисера Масамуне Сіро. У фільмі головна героїня Мотоко Кусанаги (Скарлетт Йоханссон) полює за злочинцями на футуристичному мотоциклі. І спеціально для зйомок компанія Honda розробила спецверсію мотоцикла.

Honda NM4

Двоколісний напарник кіборга-гібрида розроблений на базі реальної моделі Honda NM4. На нього встановлена ​​карбонова рама і світлодіодне підсвічування, в тому числі, логотип компанії. Над екстер’єром попрацювали дизайнери, приводячи його до загального стилю неофутурізма.

Та й сама модель Honda NM4 спочатку футуристично і виконана в тому ж нестандартному ключі. NM4 має приладову панель з рідкокристалічного дисплея і двох блоків контрольних світлодіодних ламп. Колір підсвічування може змінюватися і залежить від режиму роботи двигуна. Під обтекателями встановлений оновлений 2-циліндровий рядний силовий агрегат в парі з DCT з двома зчепленнями.

Honda NM4

За сюжетом, Скарлетт Йоханссон виконує роль майора Мотоко Кусанаги – людини-гібрида. Дії фільму розгортаються в недалекому майбутньому, де технології дозволяють вдосконалити тіло людини нейронними імплантатами. Але це робить людей вразливими, так як їх свідомість може бути зламано. І майора на чолі з оперативною групою отруюють на пошуки хитромудрого хакера на прізвисько Кукловод, який відразу став найнебезпечнішим злочинцем в світі, знайшовши спосіб зламувати свідомість.

В Україні прем’єра фільму очікується 30 березня. Усе про авто

Leave a Comment