Що вибрати: технічна допомога на дорозі або евакуатор

Жодний транспортний засіб не застрахований від аварії або поломок на дорозі. Така неприємність може трапитися з будь-яким. Крім цього, така досада може статися де завгодно – на автостраді або в забутому богом куточку. Якщо до найближчої СТО недалеко, то водій себе може вважати щасливчиком. Але якщо ж ні, то йому доведеться просити допомогу у спеціальних компаній. Ось тільки в такому випадку перед водієм встає питання: кого викликати, службу евакуації або скористатися послугою техдопомоги?
Нижче пропонується розглянути в чому полягає перевага евакуатора перед техдопомоги і чому набагато вигідніше скористатися евакуаційними послугами.

Це швидше

Єдино, що треба автомобілісту – це зателефонувати в службу евакуації і дочекатися приїзду евакуаційної техніки. Як тільки він приїде на виклик, водій може бути повністю впевнений, що через деякий час його автомашина на евакуаційному автомобілі буде доставлена ​​в потрібне місце, в автосервіс або гараж. Власнику авто не потрібно буде чекати, поки авто майстри проведуть діагностику, замінять колеса або гуму на них, підзарядити АКБ або проведуть терміновий ремонт. При раптовій поломці транспортного засобу автолюбителю важлива кожна хвилина: його плани порушені, йому треба швидше потрапити додому або встигнути в офіс, на роботу.

Евакуатор – гарантія того, що проблема буде вирішена

 

эвакуатор

Що приїхав на виклик евакуатор обов’язково занурить автомобіль і перевезе його куди автовласникові необхідно. Що ж стосується автомеханіка, то цей фахівець прибув за викликом, просто може розвести руками і сказати, що несправність, на превеликий жаль, неможливо усунути на місці і транспортний засіб доведеться транспортувати на СТО. А тому, прочекавши деякий час, автомобілісту доведеться все одно викликати евакуатор.

Послуги служби евакуації дешевше

Виклик на місце евакуатора обійдеться власникові машини дешевше послуг техдопомоги. Малоймовірно, що власник авто захоче торгуватися з авто майстром приїхали на машині техдопомоги, так як йому захочеться якнайшвидше сісти знову за кермо і поїхати геть. Що ж стосується розцінок на послуги евакуатора, то вони фіксовані і, швидше за все приємно здивують.

Інша перевага евакуатора перед техдопомоги в тому, що далеко не кожну поломку автомобіля можна усунути на дорозі. Якщо авто майстер не зможе на місці відремонтувати машину, то водієві доведеться заплатити подвійно: за виклик майстра і машини техдопомоги та за евакуатор.

технічна допомога на дорозі

Але послуги техдопомоги можуть не знадобляться, якщо машина знаходиться на гарантії. Є, як мінімум, пара причин, коли автовласникові, має автомашину на гарантії, не слід просити допомоги у стороннього автосервісу. За лагодження авто на дорозі йому в будь-якому випадку доведеться розщедритися, в той час як гарантійний ремонт йому буде зроблений абсолютно безкоштовно.

До того ж автомобіліст ризикує втратити гарантії, що для нього небажано. Такий вихід хороший для тих водіїв, машини яких не на гарантії і вони заради економії звертаються до досвідчених перевірених часом механікам. Якщо господар авто не хоче довіритися нікому, крім вже перевірених авто майстрів, то його вибір обов’язково впаде на евакуатор.

Найтрагічніша ситуації, коли технічна допомога не може посприяти – аварія. Крім цього, існує безліч поломок, які тільки можливо усунути в автосервісі. На станції технічного обслуговування автомобіль буде продіагностовано, а сама поломка буде усунена дуже якісно і швидко. Усе про авто

Leave a Comment