Очищувач кондиціонера автомобіля – який краще обрати для самостійної очистки

Правильно підібравши очищувач для кондиціонера очищувача можна буде забезпечувати якісне технічне забезпечення роботи системи і гарантувати повну безпеку використання клімату.

Кондиціонери та системи клімат-контролю є незмінним атрибутом сучасних автомобілів. Навіть в машинах середнього класу з бюджетною комплектацією є кондиціонер, який дозволяє гарантувати зручність експлуатації автомобіля в жарку пору року. Як і будь-яка інша автомобільна система, кондиціонер потребують відповідного догляду та обслуговування. У цій статті ми розповімо вам як виконується чистка кондиціонера автомобіля своїми руками, кращий засіб для якої ви з легкістю придбаєте в магазинах автохімії.

На випарнику, фільтрі і воздуховодах осідає різна пил, що призводить до розмноження бактерій і мікробів. Саме тому необхідно виконувати таке обслуговування кондиціонера на регулярній основі, використовуючи для цього спеціальний очищувач кондиціонера автомобіля, який вибрати можна у відповідних магазинах автохімії.

 

проводити очистку кондиціонера

Як часто проводити очистку кондиціонера?

Фахівці рекомендують виконувати дану роботу щорічно навесні. До ознак забруднення випарника можна віднести:

-Суттєве зменшення ефективності охолодження салону.

-Поява неприємного запаху.

-Кондиціонер працює з вираженим шумом.

При появі подібних проблем необхідно придбати відповідний очищувач і провести обслуговування кондиціонера. Такі сервісні роботи не уявляють будь-якої складності, тому з цією роботою впорається кожен з нас.

Різновиди очищувачів автомобільного кондиціонера

 

проводити очистку авто кондиціонера

В даний час поширення набули три види таких очисників:

1.Димові шашки.

2.Пінні очисники.

3.Аерозолі.

Принцип роботи у таких очищувачів однаковий. Засіб впорскується в розпилювач або дренажну трубку, після чого включають кондиціонер і очищають систему. Слід сказати, що кожен з таких типів очищувачів має певні переваги, що необхідно враховувати при виборі конкретного засобу. Якісний очищувач кондиціонера автомобіля, який краще ви підберете залежно від типу системи охолодження.

Димові шашки з’явилися відносно недавно і завдяки простоті свого використання набули поширення на ринку. Все, що необхідно зробити, це завести автомобіль, включити кондиціонер і перед всмоктуючим патрубком встановити таку активовану димову шашку. Це дозволить виконати знезараження системи, очищаючи випарник і труби.

Аерозолі для кондиціонера – це найпростіший спосіб очищення, який містить дезінфектор на спиртовій основі. Необхідно перед використанням такого аерозолю закрити дефлектори системи, після чого розпорошувати очищувач безпосередньо на випарник. Після такої процедури кондиціонер і грубку включають на повну потужність і відкривають вікна і двері. Використання таких аерозолів дозволяє ефективно очистити кондиціонер, проводячи дезінфекцію і вирішивши проблему з неприємним запахом.

Пінні очисники кондиціонерів використовуються переважно при професійному догляді за автомобілем. Такі пінні очисники містять мильні хлороспіртовие розчини, які при розпилюванні утворюють активну піну. Розчин наноситься через вихід повітрозабірника за допомогою спеціального зонда. Після очищення бруд з кондиціонера випливає через відповідне дренажний отвір. В останні роки в продажу з’явилися пінні очисники автокондиціонерів, які мають видовжену трубочку, що дозволяє автовласникові самостійно виконувати відповідну якісну очистку і знезараження кондиціонера, без звернення до відповідних майстерні, які пропонують послуги обслуговування кондиціонерів.

Повне очищення кондиціонера

Використовувати різноманітні очисники, в тому числі димові шашки, аерозолі або пінні склади необхідно на регулярній основі. У тому ж випадку, якщо кондиціонер не очищався протягом декількох років або ви придбали був у вжитку автомобіль і невідомо стан випарника, то краще за все провести повне очищення кондиціонера. В даному випадку доводиться демонтувати очищувач, після чого його очищають за допомогою інших складів або аерозолів. У мережі інтернет можна знайти тематичне відео, де наочно показується процес демонтажу випарника, що і дозволить таку роботу виконати самостійно. Усе про авто

Leave a Comment