У 2018 році дебютує новий Volkswagen Touareg

У 2018 році дебютує новий Volkswagen Touareg

У 2018 році дебютує новий Volkswagen Touareg
Світова прем’єра позашляховика Volkswagen Touareg третього покоління відбудеться навесні 2018 року, в рамках міжнародного автосалону в Пекіні, який пройде з 25 квітня по 4 травня 2018 року.

Про це повідомляє ряд авторитетних європейських ЗМІ, посилаючись на власні джерела в керівництві німецького виробника.

Нагадаємо, раніше передбачалося, що новий VW Touareg дебютує на минулому автосалоні в Лос-Анджелесі-2017. Однак довгоочікуваної прем’єри німецького SUV не відбулася.

За інформацією наших європейських колег, Китай є одним з найважливіших ринків для німецької компанії Volkswagen і таких її продуктів, як позашляховик Touareg. Саме це, схоже, зіграло важливу роль у визначенні місця проведення свого офіційного дебюту новинки.

Відомо, що позашляховик Volkswagen Touareg нового покоління побудований на платформі MLB Evo, яка також лежить в основі моделей Audi Q7 і Porsche Cayenne. Дизайн екстер’єру автомобіля буде виконаний в стилістиці концептуального прототипу VW T-Prime GTE Concept, який, до слова, також був представлений на автосалоні в Пекіні 2016 року.

За рахунок нової «візки» модель VW Touareg третього покоління стане значно легше і жорсткіше. Очікується, що автомобіль буде доступний з гамою силових бензинових і дизельних моторів TSI і TDI, в тандемі з якими може працювати 8-ступінчаста автоматична трансмісія і система повного приводу 4Motion. Усе про авто

Leave a Comment