Continental авто подзарядка

Continental розробила передову систему бездротової підзарядки електромобілів

Компанія Continental в ході майбутньої виставки CES 2018 продемонструє передову систему бездротової автопідзарядки акумуляторів електричних транспортних засобів.

Мова йде про платформу, заснованої на принципі магнітної індукції. Вона складається з двох основних складових – базової станції і приймача. Станція монтується, скажімо, на парковці або в гаражі. Приймач встановлюється в днище електрокара.

Ефективність передачі енергії залежить від точності взаємного розташування передавача і приймача. Для оптимального розміщення машини над базовою станцією Continental пропонує задіяти так звану мікронавігаціонную систему. Її робота заснована на застосуванні «розумних» датчиків магнітного поля, інтегрованих в базову станцію.

Така система навігації, як стверджується, забезпечує в десять разів більш високу точність позиціонування, ніж традиційні паркувальні асистенти. До того ж система працює через шар снігу, листя тощо.

Платформа бездротової підзарядки Continental забезпечує потужність в 11 кВт. Стверджується, що кожна хвилина підзарядки додає 1 км шляху. Передбачається, що в перспективі нова система істотно підвищить зручність повсякденної експлуатації електрокарів. Усе про авто.

Leave a Comment