Жіночий мотокомбінізон основні характеристики

Мотоцикл є не просто транспортним засобом, а стилем і способом життя.

Він дає можливість мчати на величезній швидкості по широкій автомагістралі, швидше вітру.

За допомогою цього транспортного засобу можна проїхати по тих дорогах, які недоступні для автомобілів.

Але при придбанні мотоцикла, скутера або квадроцикла, варто подумати про те, яку мотоекіпіровку краще вибрати.
Цим спорядженням не варто нехтувати, це своєрідна і надійний захист, в якій кожна деталь має свою функцію. Завданням екіпіровки є захист байкерів від травм, створення комфорту при пересуванні.

Зовнішній вигляд

У мотоциклетного оснащення існує своя класифікація. Його можна розділити на такі великі групи або категорії, як:

-Позашляхова екіпірування – служить для екстремального пересування за умовами бездоріжжя, для мотокросів. Цей тип гарантує максимальний захист.
-Спортивна – використовується для мотоспорту, має максимальну ступінь захисту.
-Дорожній мотокомбенізон – призначений для повсякденного використання, він забезпечує зручність посадки для звичайного пересування на транспортному засобі. Забезпечує середній рівень захисту.
-Туристичне мотоциклетне оснащення – використовується шанувальниками пересування на далекі відстані, для подорожей на мотоциклах. Цей вид мотокомбінезон відрізняється комфортом в експлуатації, він не гарантує високого ступеня захисту байкера.
У спеціального одягу для пересування на двоколісному транспортному засобі існує свій стиль і особливості. Мотокостюм популярні серед шанувальників швидкої їзди на мотоциклах, скутерах або квадроциклах.
Її крій та фасон повинен бути адаптований до типу мотоцикла, для їзди на якому він купується.

Незалежно від фасону і крою, в комплект мотокомбінезон входить стандартний набір протекторів: для ліктів, плечей і хребта.

У більш інноваційної моделі існує також захист для грудної клітини (черепаха). Якісна куртка повинна мати можливість для вставки утеплювачів, рукава повинні регулюватися по фігурі жінки.

Технічні характеристики

Особливостями мотоекіпіровки для жінок є виготовлення з надійних, новітніх матеріалів, які володіють протиударними здатністю і максимально дозволяють дихати тілу.

Перевагами є регулювання температури за допомогою мотокостюм. При якісної екіпіровці в літню пору не жарко, а пізно восени або ранньою весною не холодно.

Зовнішній шар якісної екіпіровки зроблений з міцного синтетичного матеріалу, а всередині зроблені спеціальні мембрани, це захист від вологи.

Всі моделі мотокомбінезон є багатофункціональними, вони характеризуються тим, що мають здатність захистити байкера або його супутницю від негативних погодних явищ.

При покупці мотоекіпіровки слід приділити увагу тому, що різні моделі можуть виготовлятися з різного матеріалу.
Від якості матеріалу залежить термін експлуатації і зберігання виробу, при цьому особливості догляду і зберігання повинні бути обов’язково зазначеними на бирці. Щільність прилягання до тіла одягу впливає на її ступінь захисту.

У виборі костюма, краще орієнтуватися на спандекс, поліестер або нейлон. Так як шкіряні вироби не гарантують високу ступінь захисту. У дощову погоду або в спеку, можна випробувати погодні умови на собі.

Крім того, шкіряні вироби набагато дорожче. Але, придбавши якісну і дорогу екіпіровку їх шкіри, можна розраховувати на хорошу вентиляцію і теплообмін. Це відмінний варіант на літній час.

Орієнтовна вартість

Коливання цін на такі вироби залежить від бренду, від матеріалу, наявності додаткових комплектуючих. Середня вартість нових мотокомбінезон для жінок варіюється від 350 доларів до 10 тис. Доларів.

Б.у модель можна придбати в рази дешевше, тільки необхідно враховувати особливості моделі і термін її експлуатації. Усе про мото https://auto-empire.com.ua/

Leave a Comment