ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА ВОЖДЕНИЯ АВТОМОБІЛЯ В ОЖЕЛЕД

Що робити, щоб уникнути неприємного результату на дорозі.

Зима – це не тільки сніжна каша на дорогах і пробки, а й ожеледь – небезпечний ворог будь-якого водія. Підступний замерзлий лід тим більше, що практично непомітний на швидкості.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, дотримуйтесь кількох простих порад:

1)Не перевищуйте покладену швидкість і тримайтеся від інших машин на більшій, ніж зазвичай відстані – якщо ви впевнені в собі, це не означає, що інший водій повністю контролює ситуацію. В ідеалі при швидкість 40 км / год найкраще зберігати дистанцію в 80 м (тобто відстань повинна бути в два рази більше вашої швидкості)

2)Пам’ятайте, що ожеледь любить мости і естакади – саме ці дороги замерзають швидше за все. 3)Потрапивши на слизьку ділянку дороги, ні в якому разі не гальмуйте до зупинки, так ви тільки погіршить ситуацію, оскільки тертя різко зменшиться і зіткнення з дорогою пропаде.

4)Якщо при повороті керма машина не реагує, потрібно повернути кермо в початкове положення і ще раз плавно спробувати зробити поворот, чи не збільшуйте ситуацію ще більш крутим поворотом – так колеса загорнути тільки сильніше.

5)За спусках і підйомах бажано їхати на низьких передачах. Якщо автомобіль починає сповзати на підйомі, потрібно вивернути кермо так, щоб машина стала в косе положення і вперлася заднім колесом в бордюр.

6)Не стартуйте на світлофорі різко, з додатковим увагою поставтеся до перехресть.

Дотримуйтеся цих простих правил і не забувайте, що безпека понад усе

Leave a Comment