двигуна запуск

Запуск холодного двигуна автомобіля

Далеко не у кожного автомобіліста є опалювальний гараж. У дуже багатьох автомобіль стоїть на вулиці в очікуванні свого господаря. Але тоді, коли на вулиці стоять люті морози, власник машини вранці не може запустити, остиглий за ніч, холодний двигун. Часом йому треба спочатку потрапити в салон власного автомобіля, тому що замерз замок і навіть дверцята машини.
Для того, щоб не потрапляти в таку неприємну ситуацію, треба дотримуватися ряду порад.

Перший з них полягає в тому, що для того, щоб можна було відкрити двері при будь-якому морозі, треба попередньо нанести на гумові ущільнювачі дверей силіконову змазку.

Можна зробити спробу відкрити замерзлий замок за допомогою спеціальних аерозолів або брелків-розморожувачі, що є у продажу. Може бути, спроба виявиться вдалою.

Найзавбачливіші автолюбителі, кип’ятять будинку воду в чайнику і приносять з собою, а потім поливають замерзлий замок окропом.

Інший варіант полягає в тому, щоб підігріти ключ, використовуючи для цього запальничку, і дуже обережно, щоб не зламати ключ, повернути його в замку.

Ще один спосіб полягає в тому, що в замерзлий замок заливається медичний спирт.

Нарешті, можна спробувати використовувати тепло свого дихання для вирішення проблеми, стиснувши долоні трубочкою і подихавши крізь них на замок.

Але ось ваші спроби відкрити дверцята увінчалися успіхом, і ви зайняли своє законне місце за бубликом автомобіля. Тепер перед вами стоїть завдання по запуску двигуна.

Не поспішайте з поворотом ключа в замку запалювання. Спочатку розігрійте акумулятор, а для цього включіть музику, фари дальнього світла, але на короткий термін, щоб не посадити акумулятор.

Поверніть ключ запалювання, але не поспішайте з запуском двигуна, а почекайте, поки бензонасос накачає бензин протягом декількох секунд.

Стартер, за одну спробу, включати треба не більше 10 секунд, інакше він перегріється. Всі електроприлади треба відключити, щоб знизити навантаження на акумулятор.

Якщо автомобіль довго не заводиться, то вдавлюємо до кінця педаль газу і включаємо стартер. Сенс цього прийому полягає в тому, що він дозволить позбавити камери згоряння від бензину, який накопичився в них, коли робилися спроби завести двигун.

У тому випадку, коли машина має механічну коробку передач, стартер треба включати при вичавленому зчепленні. Педаль зчеплення не слід відпускати кілька хвилин і після того, як автомобіль заведеться. Цей прийом зробить запуск двигуна більш легким і збільшить час експлуатації коробки перемикання передач.

Якщо машина не завелася при дотриманні цих порад, то слід вжити інших заходів.

Одним з варіантів запуску двигуна є запуск від акумулятора іншого автомобіля, який на жаргоні автомобілістів називається «прикурювання».

Один із заходів полягає в перевірці заряду акумулятора, який, в разі необхідності, треба зарядити, або навіть просто змінити.

Наступна міра полягає в перевірці свічок запалювання, які треба прожарити над газом, або замінити.

Якщо машина має механічну коробку перемикання передач, то роблять спробу завести її, як кажуть автолюбителі, з «штовхача».

Якщо і ці заходи не допомогли, то не залишається нічого іншого, як доставити автомобіль в автосервіс, тому що автомобіль не заводиться з-за серйозної поломки. Усе про Авто

Leave a Comment