ЯК ПРИ КУПІВЛІ АВТОМОБІЛЯ САМОСТІЙНО ПЕРЕВІРИТИ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ

Очевидно, що перед покупкою автомобіля, необхідно перевірити всі основні функції і механізми.

Якщо мова йде про механіку, то тут взагалі-то все досить просто і зрозуміло. Покупцеві досить проїхати за кермом і по черзі переключити всю передачі. При цьому необхідно уважно все слухати і розуміти тактильно – чи все працює правильно, чи немає зайвих шумів і биття.

Якщо ви щось почули або відчули в руку – приймати рішення тільки вам, купити дану машину чи ні. Ремонт може знадобитися (а він буде потрібно, якщо ви щось почули) дріб’язковий, а може доведеться замінити половину деталей. У будь-якому випадку, якщо ви все-таки вирішили купувати, виявлені недоліки можна обговорити з власником автомобіля в плані зниження фактичної ціни.

З автоматичною коробкою (АКПП) справи йдуть складніше. Воно й зрозуміло, адже механізм такого пристрою досить складний. Деталі все підігнано дуже-дуже точно. І якщо є сумніви в стані АКПП, тут потрібно як слід задуматися. Адже навіть після ремонту така коробка не стане навіть близько схожою за технічним станом на нову коробку.

В общем-то АКПП досить довговічні і надійні. Але з дуру можна що хочеш поламати. Автоматична коробка не виняток. Варто побуксовать в заметі або калюжі хвилин п’ятнадцять-двадцять – і адью! Коробка буде зіпсована.

авто

Тому перед покупкою варто все ж провести перевірку АКПП доступними способами. Насамперед варто уточнити наявність сервісної книжки. Якщо авто пригнали з Європи, така має бути. Там можна дізнатися про майбутню покупку буквально все: технічний стан, кількість ремонтів, чи був автомобіль в аварії і багато іншого.

Наступним етапом буде перевірка рівня масла і його стан. Заведемо авто і дамо двигуну попрацювати. Заміри спеціальним щупом рівень масла. В ідеалі – рівень повинен бути на золотий середині. Перевіримо стан масла. Краплю олії з щупа відправте собі на ніготь великого пальця руки. Нахиліть палець градусів на тридцять. Крапля дуже повільно повинна почати сповзати.

Тепер розгляньте колір і консистенцію. Гарне масло повинно бути янтарно-червоного кольору. Якщо масло сіре або чорне, якщо в мастилі простежуються металеві вкраплення – такий автомобіль краще за все не купувати. Перевірте правильність переключення передач віл час поїздки. Переконайтеся, що в коробці передач немає пробуксовки.

Потрібно розуміти, що навіть якщо вам дуже сильно сподобався автомобіль, але в ньому є якась нехай навіть одна сумнівна деталь, купувати таке авто все ж не варто. Не піддавайтеся емоціям і вибирайте скрупульозно. Потім ви собою будете пишатися. Усе про авто

Leave a Comment