Як позбутися неприємного запаху в автомобілі

Мабуть, кожен водій стикався з ситуацією, коли, скільки в салоні не прибирай, не мій і не пилососячи, а неприємний запах не йде.

Наприклад, якщо ви любите брати з собою у справах / на відпочинок собаку. А ще буває так, що після генерального прибирання в машині, коли все всередині виблискує і блищить, і ви їдете, наприклад, з магазину додому, насолоджуючись запахом свіжості в салоні, несподівано розіллється сік, або ще гірше, молоко.

У таких ситуаціях найголовніше не падати духом, а звернеться до найпростішим засобам, які напевно є у вас вдома, а якщо немає, їх не так дорого придбати.

Спробуйте скористатися харчовою содою

Розведіть невелику кількість соди з водою і розбризкайте суміш по сидіннях і коврикам, залиште ненадовго, а потім змийте і пропилесосьте. Ефективним також буде, поставити невелику ємність з розчином в якомусь місці, де вона буде вам заважати, і періодично міняйте рідину. Такий лайфхак допоможе вивести запах не тільки молочних продуктів, але навіть риби.

Нестерпний запах сигарет від попереднього власника автомобіля допоможе вивести вугілля

Помістіть невелику коробочку з вугіллям для барбекю за пасажирськими сидіннями і в перебігу декількох днів запах повинен зникнути.

Крім того що б позбавиться від запаху тютюну салоні, в бічну кишеню двері можна покласти відкриту коробочку з кристалами нафталінового кульки.

Можна також скористатися оцтом.

Потрібно налити трохи в невелику баночку і поставити де-небудь в машині, можна ще розмішати його навпіл з водою і побризкати на сидіння і килимки. Усе про авто

Leave a Comment