Своєчасна заміна склоочисників

Своєчасна заміна склоочисників

Заміна склоочисників

Ітак, давайте з вами розберемося як правильно потрібно доглядати за склоочисниками і як самому в разі необхідності провести заміну склоочисників.

“Двірники” – так в народі називають склоочисники, найчастіше зношуються в зимовий час. Тут неважко здогадатися чому. Шари льоду на склі, бруд, дорожня сіль і інші добавки з легкістю приведуть ваші двірники в несправний стан.

Хороша робота склоочисника в основному залежить від справності його каркаса і гумового скребка. Всю основну роботу виконує гумовий скребок, саме тому він виходить з ладу в першу чергу.

Отже, як же нам зрозуміти, що необхідна заміна склоочисників?

Та дуже просто!

Ось кілька прикладів:

  • двірники залишають на склі розлучення
  • неповна очищення скла
  • люфт в елементі каркаса щітки.

Це мабуть головні причини, які дадуть вам зрозуміти про необхідність заміни щітки або регулювання каркаса.

Але тут багато хто задається питанням – купити нові або відремонтувати старі. Хоч ціна на двірники і не так велика, скаже один, інший вважатиме за краще все ж другий варіант. Звичайно перший варіант найпростіший, піти в магазин і купити новий, але можна і просто замінити гумки на двірників. Це обійдеться вам набагато дешевше. В автомагазинах і на авторинках ця продукція представлена ​​досить широко – прості (чорного кольору), силіконові (білі або кольорові), з тефлоновим покриттям (з жовтими смужками), а також з резино-графітової суміші. Якщо ж каркаси двірників не вийде відрегулювати самостійно, їх доведеться замінити.

При покупці нових склоочисників, не забудьте подивитися в інструкції наявність вашого авто в списку збігів. Нові автомобілі мають більш іскревлённие вікна, які вимагають спеціальних двірників. Також не мало важливим фактором є довжина склоочисника. Не беріть їх довше, ніж належить. Інакше зайва частина створить не повне притиснення двірника на краю.

Отже, давайте спробуємо перерахувати прості правила експлуатації двірників, щоб потім не довелося робити заміну склоочисників:

  • не вмикайте щітки, якщо скло сухе або в льоду
  • не використовуйте щітки для видалення снігу з автомобіля
  • в холодні дні не залишайте щітки примерзати до скла
  • своєчасно очищайте двірники від бруду і пилу

Змащуйте шарніри

У наш час класичні щітки потихеньку виходять з моди. Їх єдине перевага – це ціна. На зміну їм вже давно прийшли безкаркасні двірники. Їх головні переваги – це відмінне притиснення до скла, чудова аеродинаміка і как не странно, вони менше заважають огляду.

Підведемо підсумок. Якщо ви можете позволіреть купити нові склоочисники в разі їх не працездатності, ви щасливчик. Решті ж доведеться помучитися при заміні гумки, хоча ручна праця нікому ще поки не нашкодив. В тому і іншому випадку заміна склоочисників – справа не складна! Усе про Авто

Leave a Comment