свічки запалювання

Заміна свічок запалювання своїми руками

Заміна свічок запалювання

Якщо, ви зіткнулися зі зниженням потужності двигуна або з проблемами при його запуску, то вам точно необхідна заміна свічок запалювання. Збільшення витрати палива так же є причиною для з заміни.

Своєчасна заміна свічок запалювання допомагає як кошик власника автомобіля, так і навколишньому середовищу, так як хороші свічки запалювання сприяють ефективному згорянню палива, внаслідок чого скорочується кількість шкідливих вихлопів.

Як перевірити свічки запалювання?

– Зазвичай заміна свічок запалювання необхідна після 30,000 кілометрів пробігу, але сьогодні виробники випускають так звані свічки Longlife (довгожителі), які можуть витримати і все 60,000 кілометрів.

– Візуальна перевірка може показати, чи потрібна заміна. Якщо свічка запалювання або середній електрод спалені пересохли або сношени, то потрібно міняти свічку.

– Технічна перевірка може бути здійснена на спеціальному стенді з барокамерою. Даний вид перевірки може точно показати, придатна свічка чи ні. Якщо ж ви не хочете звертатися в дорогий сервіс і думаєте, що це дрібниця, то перевірте їх за допомогою п’єзоелектричного пістолета. Думаю це буде зробити легше, ніж, наприклад, усунути дірку в бензобаку.

Як проводять заміну свічок запалювання?

Перед заміною свічок запалювання важливо дізнатися, які краще свічки взяти для вашого транспортного засобу. Уважно огляньте всі свічки ще в магазині і обов’язково не викидайте чек. Свічки запалювання для деяких автомобілів стоять дуже дорого.

Якщо, ви купили свічки, то починайте їх замінювати по черзі. Після того, як ви поставили свічку, почніть її затягувати. Після цього встановіть котушку запалювання. Зрештою поверніть кріпильні болти.

Закрийте капот двигуна і запустіть транспортний засіб. Якщо, ваша машина працює, то ви зробили все правильно! Рівних вам доріг!

І на десерт пропоную подивитися які вироби зі старих шин можуть зробити сучасні цінителі справжнього мистецтва і для чого потрібна низькопрофільна гума. Усе про Авто

Leave a Comment