Йде на рекорд: позбавлений на 50 років прав барнаулец знову сів за кермо п’яним

Деяких від водіння в нетверезому стані не зупиняють ні високі штрафи, ні позбавлення водійських прав. Причому завзятість окремих особистостей дивує навіть правоохоронців, які, здавалося б, бачили в своєму житті все.

Схоже, житель Барнаула може стати рекордсменом за терміном позбавлення водійських прав. З 2016 року його 17 (!) Разів попадався в п’яному вигляді співробітникам ГИБДД. Загальний термін позбавлення склав понад 46 років, права йому повинні були повернути в лютому 2053 року.

Матеріали по темі

Найсуворіші покарання – за що і на скільки у нас позбавляють прав?
Чим керувався барнаулец, коли знову сів за кермо напідпитку, невідомо. Однак і в цей раз він попався на очі співробітникам ДПС, на нього склали відповідний протокол і відсторонили від керування транспортним засобом.

Невідомо і те, чи вперше правоохоронці задумалися про адекватність людини, який раз по раз, незважаючи на продовження терміну позбавлення водійських прав і штрафи, сідає за кермо. Але в цей раз вони вирішили заодно провести і обшук в квартирі у п’яного водія.

В його ході було виявлено важкий пакет з марихуаною вагою більше одного кілограма. Прокуратура вже затвердила обвинувальний висновок і тепер крім продовження терміну позбавлення водійських прав і кримінального покарання за повторне водіння у п’яному вигляді вже будучи позбавленим прав йому загрожує і висновок за незаконний оборот наркотиків. Усе про авто

 

Leave a Comment