ЯКИЙ ПРИВІД ВИБРАТИ: ЗАДНІЙ, ПЕРЕДНІЙ АБО ПОВНИЙ

Вибираючи машину, часто ми замислюємося про те, який привід нам більше підійде.

Основна маса автомобілів на сьогоднішній день – передньопривідні. В першу чергу тому, що компоновочная схема дозволяє в одному агрегаті розташувати і двигун, і головну передачу, і, власне, коробку перемикання передач. Завдяки цьому такі автомашини дешевші, а так само вони мають хорошу прохідність та курсову стійкість.

Задній привід використовується, як правило, в автомобілях преміум-класу. Системи курсової стійкості в значній мірі нівелює недоліки цього виду приводу, тому говорити про те, що він більш небезпечний, ніж передній, не можна. Небажано відключати електронну систему стабілізації на такі автомашинах, тому що найчастіше саме вона рятує нас від дурних дій або вибору неправильної швидкості.

привод полный или задний или передний

Повний привід уже давно перестав бути прерогативою любителів місити бруд або виїхати на бездоріжжі. Сучасні повнопривідні трансмісії досить легкі, трансмісійні втрати низькі, і тож повнопривідна машина – це сукупність плюсів, які є як у передньопривідного, так і у задньопривідного автотранспорту, а недоліки компенсуються сучасною електронікою. Повнопривідний автомобіль більш універсальний, а дещо більший витрата палива – це питання вчорашнього дня, який вдалося вирішити завдяки застосуванню новітніх технологій. Усе про авто

Leave a Comment