ЯК ЗАРОБИТИ НА СВОЄМУ АВТОМОБІЛІ І НЕ БУТИ ТАКСИСТОМ

Ми звикли, що автомобіль – це одні витрати. Бензин, сервіс, запчастини. Але ми знайшли три способи мати автомобіль і отримувати гроші. І ми зараз будемо говорити не про таксистів!

Адже іноді, щоб отримувати гроші, ви не повинні взагалі робити нічого особливого – досить просто їхати у своїх справах.

Реклама на автомобілі

Ви часто бачите на дорогах машини з гарними рекламними написами на бортах. Але не всі вони належать комерційним організаціям. Існує кілька сервісів, які готові платити за те, що рекламні картинки будуть наклеєні на ваш автомобіль. Оплата відбувається зазвичай виходячи з пробігу – чим більше кілометрів наїздили, тим більше заробили. Правда, є і складні схеми, коли ви в процесі експлуатації машини отримуєте бали, які обмінюються потім на гроші. Наприклад, при їзді вночі по швидкісних автомагістралях дають мало очок, незважаючи на пробіг. А якщо кататися по Хрещатику у вечірній час – балів стає набагато більше.

За словами водіїв, які користуються подібними сервісами, при «звичайних» поїздках з дому на роботу і в магазини установка рекламних наклейок дозволяє знизити витрати на паливо в два рази.

Спільні поїздки

авто зароботок

Їдете з одного міста в інший у справах чи по роботі? Подорожуєте до моря? А чому б не взяти з собою попутників, які готові заплатити вам за бензин?

В Україні так званий райдшерінг користується величезних успіхом. Найвідоміший сервіс BlaBlaCar вже не перший рік надає свої послуги. Працює все просто. Водій розміщує на сервісі свій маршрут поїздки, вказує дату, час виїзду і кількість вільних місць. А пасажири, в свою чергу, бачать, хто їде в потрібному напрямку, і можуть приєднатися.

Завдяки цьому сервісу можна при далеких поїздках скоротити свої витрати на бензин на 100%. А іноді і заробити.

Перевезення посилок

Ви не повірите, скільки людей ламає голову над тим, як би привезти з іншого міста ту чи іншу річ. Хтось хоче порадувати свого дідуся азовськими бичками з Арабатської стрілки, іншому потрібна книжка, яка є тільки в Харкові, а третій хоче купити в Європі літаючий дрон, тому що вони там помітно дешевше, ніж у нас … І все готові платити!

Так чому б не скористатися цим шансом? Прибуток, на перший погляд, буде невелика (не забувайте, що тут ви конкуруєте з поштою, інтернет-магазинами і так далі). Однак, знову ж таки, частина витрат на бензин в дальній поїздці можна легко окупити.

Врятувати життя

Ми обіцяли три способи заробити. Але зараз розповімо і про четвертий. Правда, тут ви отримаєте не гроші, а вдячність людей – а це часом набагато важливіше. Маючи автомобіль, ви можете допомагати благодійним фондам, дитячим хоспісу і так далі. Адже як часто люди просто не мають сил і можливостей, щоб приїхати до лікаря на життєво важливі процедури. Усе про авто

Leave a Comment