Як встановити антену на автомобіль

Хоча сьогодні випущено чимало різних програвачів для аудіо та відео записів, багато водіїв люблять послухати музику і новини як то кажуть онлайн.

А для прийому якісного сигналу радіостанцій необхідно встановити спеціальну антену. І ось від того, наскільки правильно ми це зробимо залежить і власне майбутній прийом.

Вітчизняний авторинок рясніє спектром пропонованого асортименту радіо антен. Відрізнятися вони можуть за зовнішнім виглядом, за типом кріплення, а також характеристиками посилення сигналу. Все це потрібно врахувати при виборі конкретного виробу саме для вашого авто.

Основні правила монтажу

Якщо ви відчуваєте в собі впевненість і вирішили самостійно встановити радіо антену, слід дотриматися деякі нескладні правила:

– розміщуйте антену таким чином, щоб вона або вся, або її істотна частина знаходилася над дахом вашого автомобіля;

– по можливості постарайтеся зберегти заводський кабель. Якщо це неможливо, якісно пропоїти контакти;

– відходить кабель повинен бути надійно закріплений до кузова авто;

– не приєднуйте жодних антенний кабель поблизу електропроводки;

– під час монтажу постарайтеся зберегти цілісність ізоляційної оболонки антенного кабелю.

Перераховані вище підказки допоможуть максимально якісно приймати сигнал, на скільки це можливо у даній моделі.

Тонкощі при установці

Як встановити антену на автомобіль

Крім активної висоти розміщення антени, необхідно ще врахувати наявність в працюючому автомобілі джерел перешкод щодо радіо сигналу. Найбільше шумить двигун і дроти високої напруги. Отже, антену необхідно розміщувати якомога далі від джерел перешкод.

Якщо антена монтується в корпус автомобіля, місце механічного з’єднання повинно бути до блиску зачищено наждачним папером для кращого контакту. Якість прийому слід перевірити в двох режимах: з не працюючим двигуном і коли двигун запущений.

Можливі місця установки

Щоб автолюбителю було простіше визначитися з конкретним місцем установки антени, ми нижче наводимо список таких місць:

– на даху автомобіля;

– на задньому бампері;

– на кронштейні з боку;

– на задньому багажнику;

– за допомогою магніту.

Так чи інакше, з місцем установки тепер буде визначитися простіше. Єдине що – це врахуйте, що в залежності від конкретного місця установки буде змінюватися довжина самої антени. При виборі антени для установки на конкретне місце порадьтеся з продавцем в плані вибору конкретної моделі.

Догляд за радіо антеною

Контроль технічного стану антени зводиться до того, щоб сталевий штир НЕ розбовтався в голівці. Щоб кріплення не ослаб. Щоб контактні з’єднання були якісні. Щоб з’єднувальний кабель не пошкодився і був надійно прикріплений до кузова авто.

Таким чином ми переконалися, що встановити радіо антену на автомобіль можливо без допомоги фахівців автосервісу. Сам процес нескладний. Але є, як і в будь-якому іншому справі, свої тонкощі. І якщо ними не нехтувати, результат буде на належному рівні. Усе про авто

Leave a Comment