ЯК ВЛАСНОРУЧ ЗАМІНИТИ ГАЛЬМОВІ КОЛОДКИ

Навіть починаючому водієві відомо, що гальмівні колодки зношуються досить швидко. Чи не сперечаємося, що термін служби колодок безпосередньо залежить від якості матеріалу, з якого вони виготовлені, але тим не менш, рано чи пізно настане час їх заміни.

Давайте ж в цій статті розберемо, як зробити заміну гальмівних колодок своїми руками, а іншими словами в «гаражних» умовах. Першою ознакою для заміни служить скрип гальмівних колодок.

Отже, для початку «домкрачувати» потрібне нам колесо, то, з якого ви вирішили почати заміну колодок і знімаємо його. Після того, як ви зняли супорт, обов’язково зверніть увагу на стан пиляків. Якщо ніяких дефектів немає, то замінювати їх не потрібно, хоча бажано, тим більше коштують вони дуже дешево. Далі спробуйте вийняти гальмівні напрямні з скоби гальмівного диска. Коли вам вдасться це зробити, не забудьте зачистити їх нождачкой від іржі і протерти від бруду. Змащуємо їх, надягаємо пильовики і ставимо назад. Іноді трапляється, що напрямні застряють в скобі, причиною тому служить волога і бруд. В цьому випадку доведеться трохи постаратися. Кращим варіантом при вирішенні даного завдання послужить газовий балон-пальник. Гарненько розігріваємо напрямні і намагаємося розкручувати за допомогою ключа, але дійте акуратно, щоб не звернути головку направляючої.

авто

Отже це ми виконали. Перед тим, як поставити нові куплені гальмівні колодки на свої місця, необхідно ці місця гарненько зачистити, для цього можете використовувати звичайну викрутку. Потім нам потрібно стиснути циліндр супорта спеціальним пристосуванням. Якщо такого немає, то можете скористатися молотком, а точніше його ручкою. Ставите на циліндр і тисніть щосили. Але є циліндри, які закручуються всередину, тут трохи складніше. У таких випадках допоможе ваша фантазія і інструменти навколо вас. Іноді закручують за допомогою монтування або великої викрутки. Усе про авто

Leave a Comment