Як вибрати поліроль для свого автомобіля

Якими бувають поліролі

На сьогоднішній день у продажу є препарати, які можна поділити на три класи: воскові, синтетичні і абразивні. Синтетичні засоби по догляду за автомобілем в свою чергу бувають наступних типів:

1) полімерні,

2) силіконові,

3) очисники-відновники.

Якщо автовласник планує самостійно відновити колишню соковитість кольору і навести лоск на своє авто, йому варто застосовувати синтетичні поліролі, які зараховуються до очисникам-відновників. Вони містять тонкі абразивні компоненти, спеціальні хімічні складові, які здатні якісно відшліфувати кузов і знову зробити його акуратним і блискучим.

Даний тип складів для обробки транспортних засобів легко ліквідує потертості, дрібні подряпини і вбралися в фарбу плями, які неминуче з’являються в процесі експлуатації автомобіля. На сьогодні лінійка препаратів для очищення і відновлення кузова автомобіля досить обширна, так що кожен автовласник зможе підібрати те, що підходить саме йому.

До мінусів очищувачів-відновників відноситься неможливість їх вживання без особливої ​​захисної поліролі. І якщо в процесі обробки автомобіля допоміжне засіб не використовувався, то через два або три тижні на панелях і кузові знову проступлять сліди окислення, а наведений блиск зникне.

Три типа синтетичних засобів:

Склади на восковій основі існують вже досить тривалий час. При невисокій вартості вони дають цілком відчутний результат. Восковим розпилювачем – наприклад, німецького, американського чи японського виробництва – допустимо обробляти будь-які поверхні, будь то метал, пластик і т.д. Серед мінусів такого засобу – недовговічність результату, зазвичай ефект пропадає після першого миття автомобіля. Більш дорогі спреї, як правило, виробництва Японії – можуть витримати дві або три мийки, але не більше.

Дослідження інтернет-ресурсів для власників авто виявляє, що в наші дні перевага віддається полімерним складом для догляду за транспортними засобами. Такі поліролі довгий час тримаються на поверхнях з металу і прекрасно захищають їх від зовнішніх агресивних впливів – зокрема, від бруду, реагентів і прямих сонячних променів. Професійні препарати на полімерній основі – це реальні гроші «два в одному», здатні як очищати, так і захищати кузов і панелі автомобіля.

Але недоліки є навіть у таких чудо-засобів. В першу чергу, їх вкрай незручно наносити на поверхні автомашини. Крім того, полімерні поліролі аж ніяк не дешеві, а одні з найдорожчих – японські.

Що стосується абразивних засобів, то їх краще всього застосовувати, якщо потрібно терміново ліквідувати в’їдаються плями і подряпини. До складу таких полиролей входять особливі частинки, які дозволяють шліфувати поверхні машини, не завдаючи при цьому шкоди. Після використання абразивних засобів також потрібне застосування захисної автохімії.

Абразивні засоби не рекомендуються до занадто частого використання. Справа в тому, що при їх частому використанні фарба на автомобілі з часом може пошкодитися – не дарма слово «abrasif» перекладається як «шліфує», «зскрібає». На думку експертів, абразивні засоби краще взагалі не використовувати самостійно, а доручити цю задачу працівникам автосервісу.

Консистенція автомобільних полиролей

Незалежно від країни-виробника, кожна поліроль містить в собі барвники, пігменти, силіконові частинки, всілякі композиції на основі воску. За своєю консистенцією склади для обробки автомобілів поділяються на:

1) тверді,

2) рідкі,

3) кремоподібні,

4) аерозольні.

Самий відчутний ефект дає використання твердих полиролей. Після них аж ніяк не нова машина буде виглядати так, як ніби її щойно пригнали з салону. Але потрібно мати на увазі, що процес обробки автомобіля даними засобом забере чимало часу і сил.

Як вибрати поліроль для свого автомобіля

З метою економії сил і часу можна використовувати рідкі склади для догляду за авто. Вони відрізняються тим, що містять в собі безліч силіконових з’єднань, і чим більше в поліролі таких з’єднань, тим вона вважається якісніше. Але, на жаль, такі кошти, як правило, бувають недешевими, і покупка їх для обробки невеликої деталі автомобіля, швидше за все, є недоцільною. Тому перш ніж купувати рідку поліроль, необхідно зважити всі за і проти.

Подібними характеристиками володіють аерозольні поліролі. Найякісніші розпилювачі виробляються в Японії та Америці. Вони прекрасно обробляють поверхні автомобіля, але, як правило, ціна їх висока, а витрата дуже швидкий. Тому аерозолі варто вибирати тільки в тому випадку, якщо гроші для власника авто не є проблемою.

Найпростіший варіант – обробка автомашини своїми руками з використанням кремоподібних полиролей. У складі цих коштів містяться віск і силіконові з’єднання, що дозволяє їм легко наноситися і не розтікатися в процесі обробки. Безсумнівним плюсом таких відновлюють і очищають складів є доступна ціна.

Нові види полірувальних препаратів

Одним з нововведень в області складів для обробки транспортних засобів є нано-поліролі. Вони здатні не тільки якісно очищати, а й усувати дрібні вади на поверхнях автомобіля.

Велику популярність у російських автовласників здобуло так зване «рідке скло», що прийшла в нашу країну з Японії. Даний вид поліролі покриває деталі автомобіля найтоншим скляним шаром. Це засіб не тільки гарантує чудове сяйво транспортного засобу, але і захистить його від дрібних подряпин на термін від півроку до року. Також «рідке скло» формує на капоті автомобіля гидрофобную плівку, здатну триматися до 6 місяців, яка надійно захищає машину від несприятливих погодних умов і бруду на дорогах. Усе про авто

Leave a Comment