Як прибрати лід з лобового скла машини

Виходячи вранці на роботу, найменше хочеться побачити товстий шар льоду на вікнах свого автомобіля. Їхати з замерзлим склом занадто небезпечно, а займатися чищенням скребком вже немає часу, до того ж є ризик залишити подряпини. У такій ситуації корисно знати швидші способи вирішення проблеми.

Тепла вода

Як прибрати лід з лобового скла машини

Даний метод дуже простий і не забере багато часу. Для очищення лобового скла досить одного літра теплої води, але не можна брати занадто гарячу воду, так як скло може тріснути. Підготовлену воду треба вилити на замерзле скло. Лід повинен почати танути практично відразу ж, що залишилися шматочки необхідно прибрати скребком або чистою ганчіркою. Якщо на склі залишилися маленькі шматочки криги, що не видаляються механічним способом, то краще за все ще раз застосувати теплу воду.

Антиобмерзальна рідина

Купити готову рідину можна практично в будь-якому автомобільному магазині, але також її можна приготувати і самостійно. Якщо рідини немає, то для її приготування потрібно спирт і засіб для миття посуду. У пляшку заливається спирт і додається кілька крапель миючого засобу. Після гарного струшування можна використовувати суміш за призначенням. Рідина потрібно розпорошити по замерзлих місцях і дати їй вбратися протягом 2 хвилин. Для видалення підталого льоду підійде, як і в першому випадку, скребок або ганчірка з м’якої тканини. Якщо їх немає під рукою, то прибрати залишки льоду можна рукою в рукавичці.

Пластикова лопатка

Цей метод рекомендується використовувати в разі, якщо перші два з якоїсь причини не допомогли. Для початку необхідно завести машину і включити обігрів скла. Вимикати його не потрібно до кінця чистки. Вибрати відповідну карту буде не так легко. По-перше, вона повинна бути досить жорсткою, по-друге, є ризик її зіпсувати, тому краще брати ту, яка вже не використовується. Зіскрібати лід слід під прямим кутом, намагаючись тиснути на карту максимально сильно. Непоганими помічниками в даному випадку можуть стати двірники з омивачем. Усе про авто

Leave a Comment