Як навчити повнолітню дитину водити автомобіль

Найкраща можливість навчити свою дитину керувати автомобілем – сидіти біля нього під час його навчання їзді.

Будь-який батько хоче, щоб його дитина навчилася їздити на машині акуратно і щоб для життя чада авто було абсолютно безпечно. Крім того, дорослому буде спокійніше, якщо він сам приступить до навчання, бо не хто інший, як сам батько повинен стати прикладом. Та й вплив старшого має велике значення.

Найкраща можливість навчити своє чадо водити – розбити процес навчання на кілька пунктів і сконцентруватися на якомусь конкретному способі.

Способи навчання:
Стати другим пілотом

Батько повинен сидіти на передньому пасажирському місці і бачити дорогу. З місця пасажира все виглядає не так, як з місця водія. Все: тротуари, узбіччя, дорога – все виглядає зовсім по-іншому. А тому, перш ніж посадити дитину за кермо авто, батькові треба самому проїхатися на пасажирському кріслі і випробувати абсолютно незнайомі відчуття.

Поставити себе на місце автомобіліста-початківця

У поїздці на місці для пасажира повинен сидіти ще один, бажано, щоб це був досвідчений водій. Завдання останнього виконувати функції, які згодом повинні будуть покладені на батька, коли той почне навчати водінню свою дитину. Досвідчений водій повинен підказувати що робити: повернути, пригальмувати, зупинитися і ін.

Бути уважним

Дуже важлива уважність, але ніяк не напруженість. Не слід розслаблятися, коли за кермом дитина, бо як тільки дорослий розслабиться, дитині може знадобиться допомога.

Як навчити повнолітню дитину водити автомобіль
Намагатися досягти своєї мети

Дорослий зобов’язаний усвідомлювати, що йому доведеться вчити юного водія недовго, а тому з ним слід практикуватися у водінні частіше, так як тільки так можна навчити того самостійно приймати рішення, які в майбутньому позбавлять від помилок.

Найперші уроки водійської майстерності

Практикуватися слід частіше. Розпочати навчання можна з нетривалих, хвилин по 20-25 занять. Згодом цей час можна збільшити до однієї години або, якщо буде потрібно, більш. Практикуватися у водінні бажано в денний час і ввечері. Але не варто забувати і про погодні умови.

А де найкраще почати? Може на автомобільній стоянці?

Найкращим місцем для спостереження за тим, як дитина їздить на автомобілі по прямій, здає назад і вперед, запускає двигун машини або зупиняється, є стоянка для автомашини.

Тут можна оцінити його здатність керувати транспортним засобом. Потрібно буде вибрати на стоянці більш відповідне місце, де можна буде повертати наліво або направо, розвертатися і маневрувати.

Залишатися спокійним

Краще, звичайно, найняти інструктора. Тоді не доведеться нервувати. Але якщо виникло бажання зробити з юного водія другого Шумахера, то доведеться «стиснути зуби» і терпіти.

При першому виїзді на вулицю, дорогу краще вибрати з неінтенсивним рухом. Дитина практикуватися у водінні повинен по правильній стороні дороги. Зупинятися він повинен якомога далі від інших автомобілів і залишати більше місця.

Важливо переконати своїй дитині, щоб він не втрачав холоднокровності. Інші учасники руху теж намагаються уникнути аварійної ситуації. Усе про авто

Leave a Comment