Як доглядати за велюровим салоном автомобіля

Погодьтеся, кожному автолюбителю приємно, коли його автомобіль доглянутий і чистий. Однак, чомусь багато хто вважає достатнім регулярно мити і полірувати кузов машини, при цьому забуваючи про салон. Безумовно, чистий автомобіль виглядає презентабельно, але слід пам’ятати, що більше часу водій проводить все ж в салоні, від доглянутості якого багато в чому залежить здоров’я пасажирів, а не тільки комфорт.

Незалежно від того, з якого матеріалу виконана внутрішня обробка, її бездоганне стан можливо лише при постійному догляді. Рекомендацій з прибирання салону в цілому існує досить багато. Розглянемо особливості велюрового салону, адже більшість вітчизняних авто та іномарок відбувається саме їм.

Велюр є вид трикотажу з ворсом, який може бути витягнуть на різну довжину. Виготовлене полотно фарбується і піддається тиснення. Це потрібно враховувати, тому що догляд за тканиною відрізняється від догляду за замшею або шкірою. Якщо в автомашині є кондиціонер, то створювані їм потоки повітря будуть розносити пил всередині салону, а всім відомо, що пил – найпотужніший алерген. Тому основний інструмент в догляді за велюром – це пилосос. За рахунок своїх ворсинок велюрова тканина здатна накопичувати пил, тому салон потребує періодичного прибирання пилососом, переважно з м’якою насадкою.

 

Якщо на велюровое покриття ненавмисно посадите пляма – не страшно, його нескладно зняти господарським милом і звичайної серветкою. Замість мила можна скористатися будь-якими іншими миючими засобами, але простежте, щоб в їх складі не було лугів або хлору.

Як доглядати за велюровим салоном автомобіля

При чищенні дійте акуратно, без особливих зусиль. Ворс намагайтеся не тягнути і не чіпляти, так ви пошкодите покриття. Для велюру відмінно підійдуть засоби, що використовуються для килимів. І, звичайно ж, перед тим, як випробувати нове для Вас засіб, проведіть тест на маленькому і непомітній ділянці салону, щоб побачити реакцію матеріалу. Крім цього, бажано мати валик з липучкою і м’яку щітку, вони добре знімають волосся і шерсть. Усе про авто

Leave a Comment