Як доглядати за пластиковими елементами салону автомобіля

Кожен автовиробник прагне завоювати покупця не тільки надійністю машини і зовнішнім дизайном, але і комфортабельністю салону. Тому салон сучасного автомобіля – це цілий витвір мистецтва. Однак в процесі експлуатації транспортного засобу салон вимагає правильного і своєчасного догляду, в іншому випадку за короткий час всередині машини накопичиться бруд, а так же укластися немаленький шар пилу.

Основним матеріалом сучасного салону є пластик, а цей матеріал схильний до появи подряпин і втрати кольору. Але, при належному догляді, цей процес можна сповільнити, або, по крайней мере, замаскувати.

Як доглядати за пластиковими елементами салону автомобіля

На пластик вкрай негативно впливає ультрафіолет. Якщо автомобіль постійно залишати під прямим сонячним світлом, то дуже скоро чорний пластик почне бліднути, а білий – жовтіти. Дуже погано на пластиці позначається і куріння всередині машини, так як сигаретний дим поступово осідає на його поверхні, утворюючи негарний темний шар.

Підтримувати пластикові елементи в хорошому стані допоможуть регулярні протирання вологою ганчіркою, які необхідно виконувати кілька разів на тиждень. Для більш ретельного догляду і надання пластику ефекту новизни можна використовувати спеціальні засоби для миття та відновлюючі засоби. Регулярне застосування подібних засобів дозволяє отримати дуже хороший результат. Причому пластик не просто стане виглядати новіше завдяки маскування подряпин, за допомогою даних засобів вдасться створити захисний шар на поверхні елементів, а так само вони мають антистатичний ефект.

В процесі експлуатації автомашини, навіть при самому дбайливому ставленні з боку водія, все одно на пластикових елементах будуть з’являтися подряпини. Від великих глибоких подряпин позбутися практично неможливо, а ось дрібні пошкодження можна спробувати прибрати за допомогою технічного фена. Для цього потрібно направити його на подряпину, яка, нагріваючись, поступово почне затягуватися. Робити цю операцію потрібно дуже акуратно, при цьому необхідно вчасно зупинитися, інакше пластикова деталь почне плавитися занадто сильно і вигинатися. Після цього місце обробки слід відполірувати спеціальним засобом. Усе про авто

Leave a Comment