Суха мийка автомобіля – чистимо від бруду без води

Зміст свого транспортного засобу в чистоті вже давно перестало бути проблемою. Тим більше після того, як ринок був заполонений численними полиролями і шампунями для виконання сухого миття автомобіля. Тепер немає необхідності відвідувати звичайну автомобільну мийку. Досить розташувати машину у себе у дворі і позбудеться від всіх забруднень самостійно. Найголовніше, після того як Ви звернете фронт робіт, навколо не залишиться ні калюж, ні бруду.

Сьогодні в асортименті інтернет-магазинів автомобільної спрямованості пропонуються різні засоби для сухої мийки поверхонь кузова авто. Але, в більшості випадків допустимо їх застосування лише при плюсовій температурі за вікном. Однак, сьогодні сучасні технології можуть дозволити Вам першокласний догляд за автомобілем навіть при мінусовій температурі.

Інструкція застосування сухого автошампуня гранично проста і детально описана на кожній етикетці. Збовтати і нанести. Для максимальної зручності на кожному флаконі є дозатор.

Миття автомобіля може стати більш комфортним, якщо на додаток до автошампуня ви придбаєте спеціальні серветки з мікрофібри. Їх особливість в тому, що завдяки своїй ворсистості вони забезпечують не тільки чистоту, але і блиск кузова. Ні подряпин, ні патьоків після їх застосування ви не знайдете. Від серветок без ворсу краще відмовитися.

Трохи про сам процес миття автомобіля без води

Обов’язково перед нанесенням надіньте гумові рукавички, тому як шампунь і поліроль не щадить, як пил, так і шкіру рук.

Процес сухого миття автомобіля починайте з даху. Тут все просто – струснули і розпорошили вміст флакона. Тепер все стираємо серветкою з мікрофібри. Досвідчені автомобілісти рекомендують робити це в одному напрямку. Тоді бруд не розмазується. Процес миття автомобіля займає не більше тридцяти хвилин часу.

Після того як вся грязь залишилася на серветці починаємо полірувати кузов. Тут вам знадобиться ще півгодини свого часу. Тільки зверніть увагу на те, що поліроль на відміну від шампуню, наносити потрібно не на кузов, а безпосередньо на серветку.

Провівши нехитрі математичні підрахунки можна зрозуміти, що на приведення свого автомобіля в ідеальний вигляд знадобиться не більше години. Зате результат вартий того. Крім того, можете бути впевнені, що витратите ви набагато менше за порівняння з відвідуванням автомийки. Візьміть собі на озброєння флакон з шампунем – полиролем, шість серветок і дозвольте своєму улюбленцю заблестеть в променях сонця.

сухая мойка
Плюси сухої мийки автомобіля:

 

1)Повністю відсутня механічна дія на лакофарбове покриття автомобіля.
2)Даний спосіб мийки займає набагато менше часу.
3)Відмити свій автомобіль від бруду можна прямо біля будинку, не залишивши за собою ні грама бруду, а тим більше не краплі води.
4)Відмінно видаляє сліди від комах, пташиний послід, бризки бітуму і т.п., чого не скажеш про стандартний способі мийки.
5)Мийка без води обійдеться вам дешевше звичайної. Одного балончика вистачить на кілька разів.

Мінуси сухої мийки автомобіля:

1)Даний спосіб миття не підходить для видалення бруду з арок коліс, дисків і днища.
2)При нанесенні шампуню-полироля необхідне використання захисних засобів для рук.

Мийка автомобіля без води (суха мийка) – це відмінний вибір за розумну ціну! Усе про авто

Leave a Comment