Що повинно завжди бути у багажнику автомобіля

Практично кожен автовласник рано чи пізно задається питанням про те, що повинно бути завжди з собою в багажнику машини. Адже нерідко бувають ситуації, коли необхідно щось важливе, але поруч цього предмету не виявляється. Але в той же час, возити з собою непотрібні предмети теж не зовсім зручно. Давайте розглянемо, що точно стане вам у пригоді, а що буде попрасту займати місце в багажнику.

по вимоги ПДР ви обов’язково повинні возити з собою знак аварійної зупинки і вогнегасник. Але на додаток до цього багато автовласників зі стажем рекомендують возити з собою непотрібне покривало або ковдру. По-перше, воно може стане в нагоді коли вам буде необхідно лягти на сиру землю, щоб полагодити що-небудь в автомобілі. Також в разі загоряння моторного відсіку ви можете накрити його ковдрою. Після цього подача кисню припиниться, а отже, і пожежа теж. Якщо ви застрягнете в каші з бруду, то найчастіше машина буде буксувати довгий час, тому що їй буде не за що зачепитися. А ось якщо ви покладете під колеса покривало, то машина може потихеньку виїхати з нього.

Не менш важливим предметом в багажнику є лопата. Взимку з її допомогою можете відкопати машину із замету, а в більш теплу пору року ви можете звільнити машину з грязьового полону. Необхідно враховувати, що держак лопати треба буде вкоротити, щоб вона легко помістилася в багажник. Також у кожного водія повинен лежати в багажнику буксирувальний трос. Якщо ваш автомобіль зламається на дорозі, то за допомогою троса і іншої машини ви можете відбуксирувати його в будь-яке місце і починають ваш автомобіль. Пам’ятайте, що чим дорожче трос, тим він міцніше. Дешеві троси дуже швидко рвуться, тому не варто на цьому економити.

Що повинно завжди бути у багажнику автомобіля

Ще однією важливою деталлю буде куртка яскраво-жовтого кольору зі світловідбиваючими смужками. Це необхідно в тих випадках, коли вам доведеться щось робити в машині вночі на дорозі. Адже дуже поширені останнім часом випадки, коли водія, який намагався зробити свою машину, збивали прямо на дорозі. Якщо у вас будуть проблеми з покришками на дорозі, то вам доведеться насос для накачування цих самих покришок. Можна скористатися ножним насосом, а можна придбати електричний насос. Це дуже зручний варіант. Працює електричний насос через прикурювач. Також в цьому випадку вам знадобиться домкрат і ключ-баллоннік. За допомогою цих предметів ви зможете самостійно замінити колеса. Щоб працювати ключем-баллоннік було легше, на його кінець можна надіти трубу довжиною приблизно сімдесят сантиметрів. Якщо водій вчив фізику, то знає, що за допомогою важеля можна збільшити силу. Тому крутити болти вам буде набагато простіше з такою «насадкою» на ключ-баллоннік.

Також зараз стали продаватися «рідкі баллоннік». Це аерозоль, якій вам доведеться бризкати на закислі болти. Через пару хвилин вони будуть легко викручуватися руками. Ось таке «чудо техніки». Необхідно враховувати, що подібну аерозоль треба зберігати в теплі, тому краще прибрати його в салон машини в теплу пору року. А взимку він може замерзнути, якщо машина довго стоятиме на автостоянці.

Не варто забувати про олію або тосоле. Масло завжди має бути з собою, адже ніколи не знаєш, коли воно може закінчиться. Тосол або антифриз теж може вибігти з яких-небудь причин прямо під час руху. Тому каністри з цими рідинами повинні бути в багажнику обов’язково. У холодну пору року необхідно возити з собою незамерзайку, щоб очищати вікна при будь-якій температурі.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що від вмісту багажника залежить ваша поїздка. Пам’ятайте, що чим більше потрібних речей буде у вас з собою, тим краще. Удачі на дорогах! Усе про авто

Leave a Comment