Підвищений витрата масла: причини і шляхи вирішення

 

На жаль, при всій технологічності сучасної техніки і її відносної доступності, містити особистий транспорт, в наш час, “по кишені” далеко не всім бажаючим. Адже для повноцінного використання авто, його потрібно не тільки регулярно заправляти пальним, а й стежити за його станом, а також витрачати чимало грошей на різноманітні дрібні комплектуючі та автомобільні рідини. І, що ще більш неприємно – згодом, витрата цих дорогих рідин починає неухильно зростати. Тим часом, найнеприємнішим вважається саме збільшення витрати моторного масла. А вся суть в тому, що збільшення витрат моторного масла вважається не просто приводом для фінансових витрат, але і явною ознакою майбутнього ремонту. Від чого ж, найчастіше, збільшується витрата моторного масла?

Чад

Як відомо, у міру зносу деталей двигуна, моторне масло неминуче починає вигоряти. Чад буває тоді, коли надмірна кількість масла залишається на стінках циліндра, внаслідок чого, змішується з бензином і вигорає. Відбувається подібне через зношування маслоз’ємних кілець, або ж в результаті зниження компресії. Однак, причина проблеми не завжди механічна, і, нерідко, угар трапляється через заправки двигуна відверто неякісним маслом. На щастя, усувається дана проблема легко і просто. Потрібно всього лише змінити масло на оригінальне, або ж замінити кільця.

Витікання

Підвищений витрата масла: причини і шляхи вирішення
Якщо ж ви стовідсотково впевнені, що ваш двигун абсолютно справний, але витрата масла збільшується, а під авто після тривалого простою, виникають масляні плями, ймовірно, в двигуні просто утворилася текти. Найчастіше, точно визначити місце несправності можна просто трохи прогрів двигун, і візуально перевіривши найвразливіші місця. Найкраще почати з оцінки якості прилягання двигуна і головки блоку циліндрів. Якщо на зовнішніх стінках двигуна помітні масляні патьоки, ймовірно, прокладка між двигуном і ГБЦ зношена або перетиснута і її потрібно якнайшвидше заменіть.Еслі ж проблема криється не в прокладці, значить, варто оглянути распредвал і колінвал на предмет поточних сальників.

Неправильний тип масла

Не слід заперечувати і ймовірності того, що моторне масло було “ліве” і не відповідає заявленим характеристикам, або власник не доглядів, і залив масло невідповідної типу. Чого робити не варто, тому як масло нерегламентованої складу може викликати самі небажані наслідки. Необхідно також врахувати, що при проблемах, пов’язаних з підвищенням витрат, критичну роль відіграє не тільки тип масла, але також і його маркування. Знайте, що помилка з маркуванням масла може мати вкрай руйнівні наслідки. Отже, перед покупкою наступної порції масла, варто ще раз звірити маркування з даними з сервісній документації. Як ви можете бачити, проблема підвищеної витрати масла є вкрай істотною. Отже, потрібно поставитися до проблеми з граничною уважністю і спробувати виправити її якомога швидше. Інакше, двигун може одного разу потребуватиме не тільки дозаправки, але і великого і дорогого ремонту. Усе про ремонт

Leave a Comment