Механічні протиугонні пристрої для автомобіля

Купівля машини ставить перед автомобілістом купу нових питань, один з них, яким чином можна убезпечити авто від угону. На превеликий жаль, не кожен власник транспортного засобу має гараж або ставить свою машину на платну автомобільну стоянку. «Тачка» змушена ніч проводити у дворі біля будинку, а ризик її розкрадання надзвичайно високий. Є маса протиугінних засобів для захисту ТЗ. Ця стаття розповість про найефективніших механічних протиугінних пристроях.

Блокіратор рульового колеса

 

авто новости

Цей пристрій використовується автомобілістами дуже часто. Навіть якщо у викрадача є «рідний» ключ запалювання, кермом у нього управляти не вийде, оскільки той буде замкнений. Дана охоронна система утримує рульовий вал металевим стрижнем. При повторному підключенні кріпильні елементи зриваються, і такий замок неможливо видалити звичайним слюсарним інструментом.

Виявивши в машині рульової блокіратор, у зловмисника зняти його швидко не вийде. Йому доведеться постаратися відімкнути запор відмичкою або постаратися підібрати ключі. Злочинці, що з’їли на цьому не одну «собаку» роблять це грамотно і навряд чи вони стануть промишляти банальним викраденням. На жаль, блокіратор рульового керма складно замикати. Зазвичай його встановлюють трохи вище педалей, що кілька доступ до нього ускладнює.

Блокіратор ручки селектора коробки передач

Принцип дії блокування трансмісії дуже схожий з роботою рульового блокіратора. Встановлюється він так, щоб тоді, коли він закритий, було абсолютно неможливо перемкнути передачу, і збереглася та швидкість, на якій машина стояла під час замикання замку. Водії, як правило, включають задню передачу, роблячи несанкціоновану поїздку на ТЗ практично неможливою. При блокуванні КПП також використовується сталевий стрижень, то тільки трохи поменше. Загальний же принцип його замикання до того простий, що тут запросто може впоратися будь-хто.

Блокери автомобільних дверей і капота

Блокери – це електромеханічні замки, що не дозволяють відкрити двері в машині. Такий захист здорово ускладнити викрадачеві життя ще при спробі залізти в салон автомашини. Якщо немає справжнього ключа, то відімкнути двері не вийде, а тому злочинцеві нічого не залишиться як розбити одне з вікон. Шуміти він навряд чи захоче, а отже, залишить авто в спокої.

На автомобілях з коробкою-автомат і потрібно блокувати можливість доступу зловмисника в підкапотний простір бо якщо в автосалоні був встановлений замок на трансмісію, то злочинець може обійти включивши швидкість на самій коробці. Такої можливості його позбавлять замок на капоті і сталева захист агрегатного відсіку. Така, начебто, дрібниця здатна запобігти викраденню.

Який же результат?

Багатьом напевно цікаво знати – для чого потрібні всі перераховані вище блокатори, оскільки практично на кожній машині стоять автосигналізації? На жаль, але «сигналки» стоять на особистих авто, не в силах гарантувати їх безпеку. Викрадачі технічно дуже підковані, і деактивувати «сигналку» їм не складе великих труднощів. Що ж стосується механічних блокіраторів, то їх за допомогою комп’ютера відключити ніяк не вийде, тим більше їх знімати може далеко не кожен злочинець.

Треба розуміти, що коли хтось поклав око на машину, він її все одно намагатиметься викрасти і ніяка система охорони йому в цьому не завадить. Стаття розповідає про способи захисту авто не від досвідчених злочинців, а від любителів-правопорушників, у великій кількості орудують у дворах.

Мета механічного пристрою проти викрадення не в тому, щоб убезпечити машину від угону, а в тому, щоб ускладнити зловмисникові сам процес викрадення і по можливості збільшити йому час на угон. Опинившись всередині автомобіля злочинець зустрівшись віч-на-віч з такою проблемою може відмовитися від своїх планів. Йому зовсім нема чого втрачати свій дорогоцінний час і даремно ризикувати, бо він про свою особисту безпеку піклується не менше, ніж автомобіліст про безпеку свого «залізного друга».

Імовірність того, що автотранспорт поженуть з встановленим блокуванням на ньому вкрай невеликий. Установка відразу двох або навіть трьох пристроїв зведе вірогідність викрадення ТЗ до мінімуму. Усе про авто

Leave a Comment