Купувати автозапчастини самому – чи гарна це ідея?

Досить часто автовласники витрачають шалені гроші на ремонт машини і багато віддали б за те, щоб хоч якось заощадити на цьому. Іноді автомобілісти навіть стикаються з обманом недобросовісних майстрів, змінюють запчастини на ті, які ламаються відразу ж після закінчення гарантії.

Тому багато автолюбителів воліють самостійно здобувати запчастини, щоб заощадити на подальшому ремонті. Якщо ви можете купити якісні автодеталі замість дешевих підробок, то за вас можна тільки порадіти, так як в такому випадку вдасться заощадити чималу суму грошей. Однак у наш час виробників тих чи інших комплектуючих досить багато, і відрізняти якісну продукцію від неякісної потрібно ще вміти. Крім того, при самостійній покупці автодеталей, автомобіліст може зіткнутися з низкою проблем, якщо вирішить звернутися за допомогою до фахівців.

Почнемо з того, що досвідчені майстри відмовляються встановлювати комплектуючі, принесені власником автомобіля. Вони роблять хороші гроші, виконуючи ремонт з використанням деталей, ціни на які завищують і з небажанням працюють із запчастинами, купленими клієнтом.

Купувати автозапчастини

Деякі майстерні занижують ціни за сервіс і заробляють в основному на продаж автозапчастин, щоб зрівняти різницю. Звичайно, можна ще знайти автосервіс, де з полюванням встановлять ваші деталі, недоліком буде лише те, що там вартість послуг буде вище. У деяких автомайстерень є два різних тарифу за послуги: один для звичайних робіт, інший – за установку запчастин клієнта.

Варто також звернути увагу на те, що в магазині автозапчастин ви купуєте деталі за повною ціною. Автомеханіки ж можуть купити ту ж деталь дешевше, причому знижка може варіювати в залежності від того, що ви купуєте. Знижки пропонуються, як правило, постійним клієнтам або за оптову покупку. Якщо ви все ж схиляєтеся до того, що самостійна покупка комплектуючих для машини буде більш економічною, тоді слід заздалегідь знайти автомайстерню, в якій погодяться виконати ремонтні роботи за розумною ціною. Усе про авто

Leave a Comment