Дірка в бензобаку – приємного мало

Від такого не застрахований жоден водій – відлетів з-під коліс камінчик зробив дірку в бензобаку. Паливо починає просочуватися через багажник, наповнюючи салон різким запахом палива, а датчик палива сигналізує про втрату пального. Ситуація складна, але цілком виправна.

Якщо дірка в бензобаку велика, то необхідно скористатися методом далекобійників – розширюємо дірку, знаходимо болт необхідного діаметра і довжини, вирізаємо гумову прокладку (з камери), підбираємо шайбу і встановлюємо болт зсередини. Попередньо необхідно злити залишки бензину. Гуму краще використовувати бензіностойкую, так як «сира» гума в швидко розм’якшиться і швидше за все розчиниться. Треба буде постаратися, це вам не проста заміна свічок запалювання.

Якщо дірка в бензобаку має не великий розмір, то логічніше скористатися «холодної зварюванням». У найближчому автомагазині купуємо епоксидний клей, зачищаємо області навколо пробоїни від бруду і жиру, розмішуємо епоксидку з затверджувачем, потім беремо будь-яку ганчір’я, просочуємо її клеєм і пристроюємо на пошкоджену частину бензобака.

При відсутності епоксидного клею можна скористатися клеєм «Момент», але тільки, зверніть увагу, російського виробництва. Далі процедура ідентична описаній вище.

Але що робити, якщо інструментів иил клею немає? В такому випадку можна дійти до найближчої АЗС, взявши собою пластикову пляшку (місткістю 2,5 літра).

Дірка в бензобаку

Повертаємося до машини, поміщаємо шланг від бензонасоса в пластикову пляшку (спосіб дійсний для машин з паливними насосами діафрагмового типу). Ємність треба закріпити або біля бачка-омивача, або у радіатора охолодження. Це дозволить нам дістатися до найближчого автосервісу своїм ходом. Фахівці вам точно не запропонують зробити повну діагностику легкового автомобіля, а просто усунуть протікання.

Власникам авто з інжекторним двигуном доведеться використовувати три перших способи для усунення дірки в бензобаку, так як четвертий для них неможливий.  Усе про авто

Leave a Comment