ЧОМУ ВЕЛИКИЙ ВИТРАТИ ПАЛИВА

Багатьох автовласників турбує питання про те, в чому полягає причина великої витрати палива в машині? Відповісти однозначно не можна, так як привести до цієї неприємності можуть як чисто «побутові» моменти, наприклад, часте використання ближнього і дальнього світла або ж їзда проти вітру. Так і технічні моменти, які заслуговують на окрему розмову.

Отже, велика витрата пального в останньому випадку може бути пов’язаний з використанням низько-октанового палива. Якщо двигун вашої машини бракований, то ви можете сміливо додавати ще 10 відсотків до надлишків. Якщо у вашого автомобіля виникнуть неполадки з бензонасосом, карбюратором або іншими системами харчування, то і без того велика витрата пального може збільшитися відразу на 30-50%.

Чому велика витрата палива

ЧОМУ ВЕЛИКИЙ ВИТРАТИ ПАЛИВА

Якщо ви бажаєте не замислюватись про те, в чому полягає причина великої витрати палива у вашій машині, кожні 5 тис. Км. пробігу міняйте в ній повітряний фільтр. До речі, якщо фільтруючий елемент матиме важкі матерчаті предочістітель, то споживати бензин автомобіль стане на 5 відсотків більше.

Нерідко відповідь на питання, чому в машині такий великий витрата палива пов’язаний зі зниженим тиском повітря в шинах і не відрегульованому своєчасно розвалу-сходження. Додайте до цього ще 10 відсотків.

Знос механізму газорозподілу, що не відрегульовані зазори клапанів, перетягнуті підшипники ступиці, зношене зчеплення і використання відпрацьованого своє кривошипно-шатунного механізму – також стають причиною зайвого споживання бензину і газу машиною. Зайве велика витрата пального може мати відношення до неправильно виставленому запалювання і багатьом іншим неполадок в системах і вузлах транспортного засобу.

Для того, щоб правильно встановити чому витрата палива великий, необхідно провести діагностику. Або ж подумати про те, що могло вплинути на перевитрату бензину і не мати відношення до технічної частини автомобіля. В останньому випадку мова йде, наприклад, про перевантаження машини або ж наявності на її даху багажника. Якщо у вашого авто буде причіп, то приготуйтеся до того, що вона буде «з’їдати» на 20-30 відсотків більше бензину або газу. Власникам транспорту з кондиціонерами також можна забути про економію. Так як кондиційне устаткування забирає до 5 відсотків необхідної для руху авто рідини або газу. Ну і, нарешті, маючи певний стиль їзди, ви можете самі бути причиною підвищеної витрати пального (звичка різко гальмувати або газувати без приводу, і т.д.). І в цьому випадку вам на допомогу може прийти не сервісний центр по діагностиці машин, а тільки ви самі.

На щастя, час не стоїть на місці і сучасні технології вирішують описану вище проблему і допомагають знизити витрати електроенергії і захистити двигун від неякісного палива. Усе про авто

Leave a Comment