Чому горить лампа сигналізації автомобіля

Сучасна охоронна система автомобіля не обмежується звичайним замком, машини вже з конвеєра сходять з попередньо встановленою електронної сигналізацією, яку можна вдосконалювати опціонально майже до безкінечності. Але, як і будь-який механізм, сигналізація з часом дає збої, зокрема водіїв турбує постійно горить лампочка. Що криється за цим симптомом, розглянемо нижче.

Однозначної відповіді на це питання немає, а причин може бути кілька.

Активована сервісна програма Valet

Коли включається режим «валет» охоронні системи авто деактивуються і автомобіль залишається беззахисним. Все, що можна в цей момент зробити з машиною – це відкрити-закрити автомобільні замки на відстані. Лампа сигналізації в цей момент не блимає, а просто постійно світиться. Іноді лампа при запуску двигуна згасає. Найчастіше режим Valet активується випадково, коли водій в кишені, наприклад, набрав ненавмисно потрібну комбінацію кнопок. Кнопка деактивації системи Valet встановлюється зазвичай в непомітному місці, щоб не ставати явною здобиччю автовикрадачів. За замовчуванням вона розташовується під колонкою керма і захована під заглушкою. Щоб докладніше дізнатися про свою систему Valet і способах її використання, досить звернутися до інструкції або в сервісний центр.

Що вийшли з ладу концевики дверей, багажника або капота

Для новачків пояснимо, що кінцевиком називається маленька кнопка в двері авто. Охоронний блок підведений до дверей і при закритті дверей кнопка натискається довільно і замикає ланцюг. Іноді через окислилися контактів в кінцевик ланцюг не може замкнутися і охоронна система не розуміючи ситуації сигналізує про «беззбройних» місці в машині постійно світиться лампочкою. Для усунення проблеми достатньо зняти кінцевик і зачистити контакти. Перш ніж встановлювати контакти на місце їх потрібно проспиртовані і обробити мастилом.

Несправність датчиків

Така проблема виникає рідко, але сигналом служить все та ж світиться лампа сигналізації. Як правило, ламаються датчики удару, положення кузова або обсягу. Вирішувати проблему краще за допомогою фахівців.

Програмний збій охоронної системи також буде проявлятися світиться лампою сигналізації.

Якщо ні під одну з вищезазначених причин світиться лампа не підходить, значить вийшов з ладу блок сигналізації. Усе про авто

Leave a Comment