Чи потрібна вашому авто низькопрофільна гума

Вам хочеться без особливих зусиль, так би мовити одним махом, перетворити свій автомобіль в стильний і красивий агрегат?

Багато власників авто вирішують це питання шляхом установки на машину низкопрофильной гуми, причому основним критерієм, як правило, є звичайне й банальне «мені хочеться!». Але перед тим як прийняти таке рішення я вам рекомендую розглянути всі плюси і мінуси низкопрофильной гуми.

Низькопрофільна гума – це та, у якій співвідношення ширини колеса і висоти профілю менше 55.

Таку гуму, як правило, встановлюють на швидкісних гоночних машинах, а також такий тип шин іноді встановлюється на різні джипи.

Низькопрофільна літня гума відмінно підходить для розвитку великих швидкостей на рівних дорожніх покриттях. Контур протектора у гуми з низьким профілем дуже схожий на той, який красується на гоночних автомобілях. Завдяки більшій ширині колеса, низькопрофільна гума має більш сильне, в порівнянні зі звичайною, зчеплення з дорожнім покриттям. Також при установки шин розміром нижче 55 спостерігається поліпшення керованості автомобіля при входженні його в круті повороти.

низькопрофільна гума

Що ж стосується недоліків низкопрофильной гуми, то сюди можна віднести підвищену зношуваності шин при експлуатації автомобіля на нерівних дорогах. Якщо на такій гумі на великих швидкостях їздити по вибоїнах, то її надовго не вистачить. До того ж такий тип шин істотно дорожче в порівнянні зі звичайними шинами.

Також їзда по нерівних дорогах згубно позначається на ходової частини автомобіля, на якому встановлена ​​низькопрофільна гума, так як машина жорсткіше сприймає всі нерівності дороги. Тут таке співвідношення: чим профіль гуми нижче, тим амортизація удару менше і тим жорсткіше віддача на ходову частину автомобіля. Це дуже сильно відчутно як водієві, так і пасажиру, так як машину підкидає на найменших нерівностях дороги. Так само до мінусів низькопрофільною гуми можна віднести і те, що вона досить шумно зчіплюється з дорогою.

Ставити чи не ставити низькопрофільну гуму?

Але, як правило, більшість автолюбителів закривають очі, на всі мінуси низькопрофільних шин, обґрунтовуючи все тим, що вони в основному їздять по рівних міських дорогах і всі проблеми пов’язані з низьким профілем шини їм не страшні.
Професіонали дають рекомендації при виборі типу покришок для свого автомобіля, особливу увагу звертайте на те, що радять виробники вашої марки авто і виходячи з цього робіть свій вибір низкопрофильной гуми. Усе про авто

Leave a Comment