АВТОХОЛОДИЛЬНИКИ – ЯК ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

З кожним днем ​​на сучасному ринку додаткових аксесуарів і комплектуючих для автомобілів з’являються більш цікаві і якісні товари. Для того, щоб задовольнити потреби тих автолюбителів, які віддають перевагу відпочинку на лоні природи, були розроблені автохолодильники.

Сучасний автохолодильник є прекрасним пристрій здійснює охолодження внутрішнього простору і всього, що в ньому розташовується (напої, продукти) трохи нижче температурних показників в порівнянні з навколишнім середовищем. Всі хто бажають купити автохолодильник знають, що ці апарати в змозі підтримувати досить прохолодну температуру в невеликому, якісним чином теплоизолированной просторі.

Багато автолюбителів не розрізняють ізометричні контейнери від автохолодильників. Перші не здатні самостійно виробляти холодне повітря. Сучасні холодильники можуть повноцінно функціонувати від автомобільної розетки на 12 В. Передбачена можливість роботи від звичайної електричної мережі, скрапленого газу, автомобільного харчування.

Відмітна риса автомобільних холодильників – висока міцність, стійкість до вібрацій при русі, невеликий обсяг. Пристрої можуть бути переносними і вбудованими.

Малі автохолодильники

Холодоагентом в малих Автохолодильники служить водно-аміачний розчин. У таких холодильників існує величезний недолік – їх не можна перевертати. За показником економічності лідируючі позиції займають компресорні пристрої.

автохолодильники

Великі автохолодильники

Найбільшими за розмірами Автохолодильники є компресорні: вони здатні за короткий часовий відрізок набрати потрібний температурний показник, можуть похвалитися найбільшим обсягом. При виборі конкретної техніки необхідно виходити з функціонального призначення пристрою. У кожного з них є не тільки переваги, а й характерні недоліки. Для тривалих і постійних поїздок оптимально вибрати компресорні або холодильники абсорбції. А ось при нечастих поїздках – термоелектричні варіанти. Якщо ви хочете купити автомийку в Єкатеринбурзі, то сьогодні багато варіанти вам здадуться привабливими.

Ізотермічні контейнери

Для невеликих за обсягом пристроїв в цілому характерно охолодження термоелектричних способом. Ключова перевага цього виду – функція підігріву і відсутність холодоагенту. Втім, ізотермічні контейнери вкрай повільно набирають оптимальний температурний режим. усе про авто

Leave a Comment