8 способів заощадити на бензині

Ця стаття для всіх тих, хто має автомобіль. Нафта дорожчає, а значить і ціни на бензин значно зростають. Але, як витрачати на бензин по мінімуму? Я постараюся навести кілька способів. Причому саму машину при цьому як то виправляти не будемо.

Вісім способів, які допоможуть заощадити на бензині:

1) Почнемо з самого поширеного способу. Якщо, ви постійно з якихось причин заправляєтеся у одній і тій же компанії (причому причини можуть бути різні: близько до роботи або вдома, просто якісно, ​​низькі ціни і т.п.), то варто оформити карту постійного клієнта. Зараз більшість фірм такі послуги надають. За рахунок карти ви отримуєте знижку на всю її продукцію. Умови і розміри встановлює сама компанія.

2) Наступний спосіб ще зручніше, але менш поширений. Наприклад, у вас немає якогось особливого переваги до тієї чи іншої компанії і ви заправляєтеся кожен раз в різних місцях. Те можна використовувати карту «кеш-бак». Переваги цієї карти в тому, що тут надаються знижки не на якійсь конкретній компанії, а на всіх заправках, ну бувають винятки. При заправці авто на цю карту вам повертають певний відсоток від витраченої суми і ці кошти ви можете потім витратити на покупку нової партії бензину.

3) Існують також акції не безпосередньо на паливних компаніях, а в банках або організаціях де ви працюєте. При оформленні, наприклад, кредитної або банківської карти можуть проводитися акції, які також надають знижку на бензин, тому про це відразу уточніть.

4) Якщо ви маєте в своєму розпорядженні якихось комунікатором (iPhone, iPad і т.д.), то існують спеціальні додатки-каталоги, які дають інформацію про найближчих до вас заправних місцях з найнижчими цінами.

5) Чи варто врахувати, що станції, які розташовані на великих шосе встановлюють ціни значно вище, ніж ті, які знаходяться далеко від великих доріг, тому купите карти і орієнтуєтеся на більш дешеві заправки за допомогою їх розташування.

экономия бензина

6) Розраховуйте на сезон. Якщо, ви зібралися куди їхати, то краще запасіть побільше бензину. Як правило, ціни ближче до літнього періоду піднімаються і після закінчення вихідних ціни знижуються.

7) Якщо, ви розраховуєте сьогодні поїздити по місту, по магазинах і т.п., то краще заздалегідь спланувати свій маршрут. Інакше ви можете поганяти свою машину по місту простоявши в пробках і ще якихось ситуаціях. Краще припаркуйте машину в такому місці, якому б вона була так само віддалена від передбачуваних місць відвідування, пройдіть краще 100 метрів пішки, ніж три години простояти в пробках і пошуках парковок.

8) Чим більше машина важить, тим більше витрачає палива. Чи не возите в машині зайвого, тому що «В господарстві знадобиться», краще завантажте машину тим, що потрібно безпосередньо вам зараз. Особливо, це стосується зовнішнього багажника. Наприклад навіщо вам човен зверху, якщо ви їсте на гірськолижний курорт. А зайва вага збільшує витрати на бензин на 10-15%. Усе про авто

Leave a Comment